Jump to content

Кратко ръководство за работа с FastStone Screen Capture


Препоръчан пост

здравейте,искам да попитам има ли начин при запис на клип звука да се чува по силно,тей като звука на записания с програмата клип е значително по тих от звука на съответния клип
Link to comment
Сподели другаде

здравейте,искам да попитам има ли начин при запис на клип звука да се чува по силно,тей като звука на записания с програмата клип е значително по тих от звука на съответния клип

Кой е този съответен клип? Ти използваш програмата, за да записваш други клипове?

Link to comment
Сподели другаде

ами първоначално я изтеглих за да запиша един клип от vbox който не можеше да се изтегли с vloader ,но при записания клип звука едва се чуваше

 

С InternetDownloadManager(IDM) пробвай да свалиш или пък дай линк към клипа

Link to comment
Сподели другаде

благодаря за помоща-с internet download manager се изтегли клипа.Първо изтегля линка на клипа,после и самия клип в mp4 формат.Интересно че след това като пусна клипа от интернет веднага ме пита дали да го тегли пак.Изтеглих и spiderdownloader но с него не стана.А иначе това с vbox7 беше преди,сега ставаше въпрос за друг клип.Благодаря отново
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
И какво има да му се учи на тази бедна програма, като всичко си е дадено в нея и е написано кое какво е като я отвориш!? По-добре някой да се хване и да направи ръководство за CamStudio. Гарантирам му месеци работа за обяснения! :)
Link to comment
Сподели другаде

Мисля, че трябва да се уважава труда на останалите. Програмата не е бедна. Аз съм един от тези потребители, които се нуждаят от софтуер, който не е претъпкан, а достатъчно лек и интуитивен да извършва дадена дейност.
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...