Jump to content

Проблем с рутер ASUS RX3041


Препоръчан пост

Здравейте

Използвам uTorrent1.8.2, но имам един проблем, който не мога да разреша. Затова ви моля за съвет.

Наложи ми се да сложа рутер (модел ASUS RX3041).

От тогава ми се появява или едно червено кръгче с удивителна и надпис: "Не може да се свърже. Защитна стена/рутер ограничава мрежовия ви трафик. Трябва да отворите порт, за да могат другите да се свързват с вас", или жълт триъгълник с удивителна и надпис: "Няма входящи връзки"

Понякога връзката се възстановява и работи нормално, но това се случва рядко и за кратко.

Може ли да ми помогнете, като ми дадете съвет, какви настройки да задам на utorrent, за да работи нормално.

Благодаря.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте

Използвам uTorrent1.8.2, но имам един проблем, който не мога да разреша. Затова ви моля за съвет.

Наложи ми се да сложа рутер (модел ASUS RX3041).

От тогава ми се появява или едно червено кръгче с удивителна и надпис: "Не може да се свърже. Защитна стена/рутер ограничава мрежовия ви трафик. Трябва да отворите порт, за да могат другите да се свързват с вас", или жълт триъгълник с удивителна и надпис: "Няма входящи връзки"

Понякога връзката се възстановява и работи нормално, но това се случва рядко и за кратко.

Може ли да ми помогнете, като ми дадете съвет, какви настройки да задам на utorrent, за да работи нормално.

Благодаря.

 

1.Отиди в настройките на uTorrent и виж номерата на порта.

2. После влез в настройките на рутера в раздел NAT/Port mapping отвори съответния порт на IP адреса на твоя комп(Внимание-това е вътрешния адрес), постави човка на Enable - кликни на ОК и трябва да си готов...

Ако нямаш инструкция виж тук - страница 49.

 

Можеш и да огледнеш и в този саит

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...