Jump to content

Търся драйвери за Windows 7


dimitariv1

Препоръчан пост

Здрасти

Реших да си сложа най-новия Windows 7 , Но ми трябват драйвъри. И се чудя дали тези от ХР ще станат или трябва да си тегля други и ако трябва какви да са.

Видео картата мие:

GeForce 6200 TurboCache

Аудиото ми е :

Realtek AC97 Audio

А дъното:

Biostar PT880 Pro-A7 Combo

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здрасти

Реших да си сложа най-новия Windows 7 , Но ми трябват драйвъри. И се чудя дали тези от ХР ще станат или трябва да си тегля други и ако трябва какви да са.

Видео картата мие:

GeForce 6200 TurboCache

Аудиото ми е :

Realtek AC97 Audio

А дъното:

Biostar PT880 Pro-A7 Combo

 

Привет, мисля,че няма да са Ви нужни драйвери. Windows-7 има всичко необходимо, ако не е наличен то чрез ъбдейт проблема се решава за минути.

 

Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Здравейте! Като стана дума за драйвери, искам да попитам реших да сложа Windows 7 на компютъра, но се притеснявам какво ще стане с драйверите за мрежовата карта. Имам диск с драйвери за Windows XP/за видеото-NVidia,Дъното-АSRock,мрежовата карта и звуковата карта/ и съм забелязал че на кутията пише Certified for Windows Vistа.Намерих драйверите на всички за виста освен за мрежовата карта. Просто ако може да ми кажете откъде ще мога да изтегля драйвери за нея, ако тези са несъвместими. Мрежова карта-NVIDIA nForce Networking Controller :-)
Link to comment
Сподели другаде

Привет, мисля,че няма да са Ви нужни драйвери. Windows-7 има всичко необходимо, ако не е наличен то чрез ъбдейт проблема се решава за минути.

 

Поздрави!

 

Има, ама за моето дъно драйвери за мрежовата карта няма и за това си взех външна.За това не бъди толкова сигурен.

 

 

Здравейте! Като стана дума за драйвери, искам да попитам реших да сложа Windows 7 на компютъра, но се притеснявам какво ще стане с драйверите за мрежовата карта. Имам диск с драйвери за Windows XP/за видеото-NVidia,Дъното-АSRock,мрежовата карта и звуковата карта/ и съм забелязал че на кутията пише Certified for Windows Vistа.Намерих драйверите на всички за виста освен за мрежовата карта. Просто ако може да ми кажете откъде ще мога да изтегля драйвери за нея, ако тези са несъвместими. Мрежова карта-NVIDIA nForce Networking Controller :-)

 

Точно с тези драйвери ми се струва, че ще удариш на камък.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Привет и от мен. Аз си инсталирах Windows 7, и ми се инсталираха най-новите версии на драйвърите само без аудио драйвъра ( май ми трябва soundmax ) и сега немога да си го намеря ако някой може да ми каже от къде да го изтегля ще съм му много благодарен.

 

П.С. Съжалявам ако някъде съм объркал нещо но нямам кой знае каква представа от чарковете на пц-то и драйвърите за него

Link to comment
Сподели другаде

И при мен има проблем със звука, но не точно като твоя. Като включа Winamp музиката си свири на лаптопа, обаче, когато го свържа към усилвателя /където се включват слушалките/ и няма грам звук. И така вече 5 месеца не мога да го оправя това.
Link to comment
Сподели другаде

Windows 7 би трябвало да си разпознае въпросния хардуер.

Ако не стане, може да се пробва да се инсталират драйверите за XP, но в режим на съвместимост за въпросната операционна система: върху инсталацията на пакета с драйвери за Windows XP се клика с десния бутон, избира се Properties, клика се подпрозорец Compatibility и се избира Windows XP. Инсталират се драйверите нормално. Може да проработи, може и да не проработи. Не съм го тествал и не давам никакви гаранции.

Link to comment
Сподели другаде

Windows 7 би трябвало да си разпознае въпросния хардуер.

Ако не стане, може да се пробва да се инсталират драйверите за XP, но в режим на съвместимост за въпросната операционна система: върху инсталацията на пакета с драйвери за Windows XP се клика с десния бутон, избира се Properties, клика се подпрозорец Compatibility и се избира Windows XP. Инсталират се драйверите нормално. Може да проработи, може и да не проработи. Не съм го тествал и не давам никакви гаранции.

 

 

За това дъно няма официални драйвери или поне нямаше преди два месеца

Link to comment
Сподели другаде

Няма и да има, не и от страна на NVIDIA. Затова ти казах, че или Windows 7 ще си разпознае хардуера, или евентуално ще стане с инсталация на стари драйвери под режим на съвместимост.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...