Jump to content

Палачинки, катми или гофрети?


Та...  

54 потребители са гласували

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчан пост

Обичам палачинки. Факт. Обичам ги с течен шоколад и сладко. И все пак... по-добра комбинация от гофрети с течен шоколад досега моята персона не е срещала.

Бих си продал душата за доживотен запас с гофрети и течен шоколад.

Ако има рай и ад, бих отишъл там, където има гофрети. Другото не ме интересува. :)

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютна вкуснотия - гофрети с течен шоколад,пробвал съм и палачинки с шоколад,но с гофретите е по вкусно - е и със сладко са доста вкусни,но по ми харесват с шоколад!!! :eat: :beach:
Link to comment
Сподели другаде

Не знам защо но палачинките ми харесват повече, но не бих отказал и гофрети :Р

А от пълнежа обичам най-много със сладко от боровинки :)

 

Как ми се приядоха, гад си Венци :Р

Link to comment
Сподели другаде

A защо в анкетата няма катми :)

 

Обожавам ги. Иначе преди малко излизах и си взех 3 палачинки от Prince-а (с боровинки, малини и една с шунка и кашкавал)...

 

Малко да разнообразя, че все ги ям с шоколад или мед и орехи :)

Link to comment
Сподели другаде

Гофретите със шоколад са тайният елемент, който крепи вселената от разпадане.

В целия космос има само едно единствено нещо по-хубаво от гофрета с течен шоколад - 2 гофрети с течен шоколад. :D

Link to comment
Сподели другаде

Мдааааааааа,

Без палачинки/катми детството ми нямаше да е същото...

Като се замисля - не си спомням да съм опитвал гофрети с конфитюр/шоколад. Когато сваля още 15 кг непременно ще опитам !

Link to comment
Сподели другаде

В палачинките с мед и сирене е истината. Ама ако имам гости ги ям със сладко, ако съм мързелив ги ям с шоколад, ако искам да си угодя, слагам и сметана :haha: . Пред хора вече не ям с мед и сирене, че повръщат, ама това е само защото силата не е с тях. Гофретите са само заместител за истинската дрога за мене :cooldude:
Link to comment
Сподели другаде

Що не пробвате пържени филийки /потапят се от двете страни в яйце,прясно мляко и малко брашънце,овкусители по избор/ ,пресен мед и сирене?!Децата умират за тях,но и не само те... :giggle:
Link to comment
Сподели другаде

http://i41.tinypic.com/2vs4vsy.png

 

И все пак водят палачинките във вота. :giggle:

 

Но пък и аз избързах иначе щях да гласувам за катмите...Ех още не мога да забравя тези които продаваха едно време на спирката в стария квартал ;)

 

Обичайната ми закуска бе или филии с масло и маслини/лютеница/пастет/масло и мед или КАТМИ. По принцип съм си по тестените изделия и "пастата".

 

Но пък не бих отказъл И на едно такова (от една твоя тема):

 

http://www.softvisia.com/users/Night_Raven/TastyWaffle/TastyWaffle.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Що не пробвате пържени филийки /потапят се от двете страни в яйце,прясно мляко и малко брашънце,овкусители по избор/ ,пресен мед и сирене?!Децата умират за тях,но и не само те... :giggle:

Е, темата е за друго. :)

 

И все пак водят палачинките във вота. :giggle:

Това, че е известно и по-популярно ястие, не го прави задължително по-хубаво. :P

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...