Jump to content

Проблем с звука при Windows7


presents

Препоръчан пост

  • Отговори 30
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Ами например...

Има ли проблем при игри, филми и други дейности или само при слушане на музика?

Ако е само при музиката, кой плеър използваш?

Ако е само при музиката, на всички формати или само на някои?

Какви точно драйвери си инсталирал(а) и откъде си ги изтеглил(а)?

Как точно звучи това "пращене"?

Откога е така?

Каква е операционната система?

Чиста ли е или самоделка?

Правил(а) ли си промени по системата - драйвери за други компоненти, софтуер и т.н., "оптимизации"?

Link to comment
Сподели другаде

Ами например...

Има ли проблем при игри, филми и други дейности или само при слушане на музика?

Ако е само при музиката, кой плеър използваш?

Ако е само при музиката, на всички формати или само на някои?

Какви точно драйвери си инсталирал(а) и откъде си ги изтеглил(а)?

Как точно звучи това "пращене"?

Откога е така?

Каква е операционната система?

Чиста ли е или самоделка?

Правил(а) ли си промени по системата - драйвери за други компоненти, софтуер и т.н., "оптимизации"?

 

 

Еми проблема е от както качих Windows7,който и плеар да пусна си го има пращенето.Драйверите ги изтеглих през ъпдейтите на Windows

Link to comment
Сподели другаде

Отвори тази страница, кликни върху AC'97 Audio Codecs (Software), сложи отметка на I accept to the above, кликни бутон Next като стане активен. Драйверът за Windows Vista/7 е на първия ред в таблицата. Кликни някой от първите три линка GO и се въоръжи с търпение, докато се изтегли. След това инсталирай драйвера и рестартирай.
Link to comment
Сподели другаде

Отвори тази страница, кликни върху AC'97 Audio Codecs (Software), сложи отметка на I accept to the above, кликни бутон Next като стане активен. Драйверът за Windows Vista/7 е на първия ред в таблицата. Кликни някой от първите три линка GO и се въоръжи с търпение, докато се изтегли. След това инсталирай драйвера и рестартирай.

 

 

Не ми отваря линка

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...
Здравей,Night Raven!Виждам че темата е стара,но се надявам на помощ.И аз имам същия проблем с windows 7.Пръщенето е на всички аудио и видео формати.Когато не правя нищо с компютъра почти не се чува пръщене,но само да отворя една папка и се усилва.Пробвах с последният драивър на REALTEK,но тогава пръщенето е в пъти повече. качвам и един отчет от еверест.Виждам че windows-а си инсталира негов драйвър и възможно ли е от там да е проблема?

Report1.txt

Link to comment
Сподели другаде

Не би трябвало EVEREST Ultimate да ти причинява проблеми. За Windows 7 можеш да опиташ и по-стар драйвер на Realtek. Ако Windows-ът ти не е човъркан (т.е. не е самоделка) и имаш само една единствена звукова карта, то е възможно да е просто бъг в драйвера на Realtek. Останалите драйвери инсталирани ли са?
Link to comment
Сподели другаде

Разреши се проблема,макар и по малко груб начин.Windos си инстлира негов High-Definition Audio Driver и когато го деинсталирам за да го заменя с този на Realtek при рестарта си го инсталира пак.И така са "работели" и двата.Дадох ъпдейт на уйндоуския и му посочих този на Realtek.И го замени.Явно са влизали в конфликт.Други драйвери не съм инсталирал,спред Windos си има всичко.Само за видео картата не ми ги приема,че били несъвместими с ОС.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Понеже проблема ми отново свързан със Windows 7 ,реших да питам тук и да не пускам нова тема!Проблема е че не мога да намеря драйвери за моето дъно( ASRock 775i945GZ ) ,които да стават за уин 7,имах си диск с драйверите на него,но като го сложа и уиндоуса не ги открива!Като не мога да инсталирам драйверите за дъното,немога да сложа тези за звуковата карта(Realtek ALC888/1200 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1])и съответно единственото което мога да правя по звука е да го намалям и усилвам,като имам звук само през тонколоните!Ако някой може да помогне ще му бъда много благодарен!

Link to comment
Сподели другаде

С драйвери на виста пробва ли?За аудио картата ако искаш направи като мен.От диспечера на устройства и направи ъпдейт но посочи драйвера който ти е на Realtek.При мен така се оправи.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...