Jump to content

Кой ще спечели световната купа?


Кой ще спечели световната купа?  

27 потребители са гласували

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчан пост

Какво да ви кажа ... иналианците ме изненадаха с играта си и много се радвам, че стигнаха до финал. Дано довечера се справят и с французите. :thumbsup:

Все пак, заложила съм на тях от самото начало :love1:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Ами незнам дали съм щастлива - въобще не. Много мразя, когато един мач се реши от дузпи. Не ми харесва това. Бих добавила, че и двата отбора заслужаваха титлата. Наистина. Беше ясно, че Италианците ще бият, ако се стигне до дузпи. те са по-добрите в това.
Link to comment
Сподели другаде

Аз пък мразя уговарени мачове! Въобще непочтенни работи във футбола и в спорта! А в първенството на СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН това е на почит! И сега, когато те трябва да бъдат изритани от световния футбол вдигат световната купа! И никой няма да пострада сигурно заради това - ще има амнистия! П Ф У! Плюя на това!
Link to comment
Сподели другаде

Много съм щастлива за Италия. Заслужиха си напълно купата. Играха силно цяло първенство, а не събираха инерция. За уговореност не може да иде реч. :no:

Честито на новият шампион и феновете му. :peace:

Много глупава постъпка на Зидан. :unsure:

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък мразя уговарени мачове! Въобще непочтенни работи във футбола и в спорта! А в първенството на СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН това е на почит! И сега, когато те трябва да бъдат изритани от световния футбол вдигат световната купа! И никой няма да пострада сигурно заради това - ще има амнистия! П Ф У! Плюя на това!

 

 

 

М,кфо да ти кажа жабарите,по-принцип няма никакъв футбол.Те залагат за на грубости и провокации.Подпирани от съдиите вдигат никето еми...

Link to comment
Сподели другаде

http://netinfo.bg/this_galls/wc2006/m-65ita-fra/252.jpg

 

 

 

 

 

Подпирани от съдиите...Италия трябваше да отпаднат още на мача с Австралия...но нееее как това са Италия,и оня некадърен съдия свири точно в последната минута дуспа за Италия и така уж "победиха" Австралийците ....

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък мразя уговарени мачове! Въобще непочтенни работи във футбола и в спорта! А в първенството на СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН това е на почит! И сега, когато те трябва да бъдат изритани от световния футбол вдигат световната купа! И никой няма да пострада сигурно заради това - ще има амнистия! П Ф У! Плюя на това!

 

Никой няма да бъде гонен от световния футбол. Освен Гърция, но там положението е друго. Положението на клубният футбол в Италия няма нищо общо с качествата на футболистите, а само на ръководството.

Аз лично не смятам, че мач от подобна величина, между отколешни врагове може да е уговорен.

 

Подпирани от съдиите...Италия трябваше да отпаднат още на мача с Австралия...но нееее как това са Италия,и оня некадърен съдия свири точно в последната минута дуспа за Италия и така уж "победиха" Австралийците ....

 

Къде го видяхте това подпиране от съдиите. Австралийците пък как играха в този мач - точно никакви ги нямаше. Вярно, дузпата беше малко изпросена, ама майсторски. Това не го правят само те, но след като са Италия всички ревват в един глас. За мен на това световно адзурите разбиха всички представи за италианският футбол като за груб и твърдо защитен. :bravo:

Колкото до провокациите, всеки го прави. Само че някои футболисти отвръщат само устно, а другите си получават червен картон (справка - Рууни). :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Освен дузпата имаше и спорен момент с наказанието на Торстен Фрингс! По ВИДЕОЗАПИС на ИТАЛИАНСКАТА СЕКЦИЯ НА СКАЙ СПОРТ точно преди мача между двата отбора! При положение, че Хулио Круз отрече Фрингс да го е удрял!

А относно наказанията - целият италиянски футбол аут за ПЕТ години! Както беше с англичаните! Мерките за такива деяния трябва да са изключително крайни!

И моля да не бъда разбиран погрешно - Италия напълно заслужено триумфира на Мондиал 2006! Най-хомогенния и постоянен отбор! За мен лично много приятна изненада. Никога не съм ги виждал такива!

Link to comment
Сподели другаде

Освен дузпата имаше и спорен момент с наказанието на Торстен Фрингс! По ВИДЕОЗАПИС на ИТАЛИАНСКАТА СЕКЦИЯ НА СКАЙ СПОРТ точно преди мача между двата отбора! При положение, че Хулио Круз отрече Фрингс да го е удрял!

А относно наказанията - целият италиянски футбол аут за ПЕТ години! Както беше с англичаните! Мерките за такива деяния трябва да са изключително крайни!

 

Гледах ситуацията и по Евроспорт и никъде нямаше емблемка "Скай". А случката беше същата. А и никъде не съм чела, че Круз отрича. Пък и те точно Фрингс да отстранят - да кажеш Балак, Клозе, да.

А наказанията никой не ги знае още. Има време да се реши, обжалва и така нататък. Освен това случката с англичаните е съвсем друга.

Италианците не викнаха срещу никого при наказанието на де Роси, нали? А то беше най-тежкото по време на Мондиала.

Link to comment
Сподели другаде

И за "Скай", и за Круз се шумя доста! Просто няма как да се изпусне от някой, който следи световното! А относно Фрингс - доста специалисти го обявиха за най-полезния играч на бундестима! А и наказанията са известни отдавна - поне на Фрингс: един мач и шест месеца изпитателен срок /каквото и да значи/!
Link to comment
Сподели другаде

Италианците не викнаха срещу никого при наказанието на де Роси, нали? А то беше най-тежкото по време на Мондиала.

 

То беше напълно заслужено.Не му издържаха нервите и на него...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...