Jump to content

Въпроси свързани с Opera


Препоръчан пост

  • 8 months later...
  • Отговори 177
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте. Имам дребен проблем с Опера 12.12 - когато отворя програмата, тя прави презареждане на бутоните от бързото избиране(онази анимация с въртящите се в кръг черни точки). Запомнил съм Опера като бърз браузър и това забавяне макар и за под секунда ми е неприятно - мога ли да изключа това презареждане на бързото избиране? Ясно ми е, че с времето са правени разни подобрения и "подобрения". :) По принцип ползвам по-стара версия и там бързото избиране е статично.
Link to comment
Сподели другаде

Синхронизацията(OperaLink) е изключена. Изключил съм даже сверяване на документи и изображения(което не ми е ясно точно какво означава), но изглежда и от това не е...
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Имам дребен проблем с Опера 12.12 - когато отворя програмата, тя прави презареждане на бутоните от бързото избиране(онази анимация с въртящите се в кръг черни точки). Запомнил съм Опера като бърз браузър и това забавяне макар и за под секунда ми е неприятно - мога ли да изключа това презареждане на бързото избиране? Ясно ми е, че с времето са правени разни подобрения и "подобрения". :) По принцип ползвам по-стара версия и там бързото избиране е статично.

Ако в speed dial reload every=never опитай в about:config - Opera Sync - Sinc Speed Dial - махни отметката. Имаше подобен проблем преди време с нова версия и това беше решение. Поздрави.

Link to comment
Сподели другаде

Точно така е зададено, но изглежда не дава очакваният резултат. Не знам дали има някакво значение, но ми се струва, че при първоначалното отваряне на браузъра презареждането на бутоните на бързото избиране(само 5 в момента) продължава по-дълго, а при отваряне на нов таб след вече отворен презареждането е по-кратко. Между другото някои сайтове(например този на "Дневник") се изобразяват деформирано и с новата версия на Опера. Ситуацията е неприятна защото имам три браузъра(Опера 9.5, Опера 12.12 и CometBird 3.6) и никой(вече) не ме удовлетворява достатъчно. Може би е време да пробвам и "Хромираният"(но не и в гугълската версия :)).
Link to comment
Сподели другаде

Говориш за dnevnik.bg? Ако да, може би проблемът е само при теб, защото при мен изглежда нормално. Поне аз не виждам нищо нередно. Да ползваш някакви добавки, които да объркват нещата?
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравейте, отново :look:

Честит празник на всички дами :yes:

Искам да попитам има ли начин във full screеn mode да накарам опера да ми показва address bar. Много ми е дразнещо че го няма?

Опера вер. 12,14

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...