Jump to content

Как Да Си Сменим Иконата На Кошчето?


Препоръчан пост

Здравейте!!!

Видях това клипче Как Да Си Сменим Иконата На Кошчето?

И искам да ви попитам (не че незнам как да си сменя икната на кошчето),от къде се взеха тези дървени икони за кошчето ,които бяха използвани при смяната???

 

п.с.Тестовете ги правя във виртуалната машина ,но не намерих никъде такива икони (или се създават по някакъв начин - на клипчето не се показва да са създадени)??? А между другото на реалната машина съм сменил иконата на кошчето с Виста кошче ,които иконки имам заедно с Виста темата ,макар че и Роял темата с която съм в момента пак използвах иконките от папката на Виста темата и сега кошчето пак изглежда като на Виста!!! А тия дървените така и не разбрах от къде се взеха ( макар че съм тествал във виртуалнана машина една самоделка (нещо което не препоръчвам на никого да слага на реалната машина),която си беше направена с дървено кошче ,но дори и не успях да прехвърля иконите на кошчето на друга ОС-ХР пак във виртуалната машина ,макар че темата (Виста за която писах по горе) я прехвърлих ,но има само Виста иконките за кошчето ,а тези дървените ги няма???

 

Ако някой знае от къде може да се вземат (изтеглят или създадат) тия дървени икони за кошчето Моля нека напише!!! :computer:

Link to comment
Сподели другаде

http://s39.radikal.ru/i084/0901/04/304c179e3c17.jpg

 

Tук се продават...

Още ресурси.. и още и още и още и още...

Те са си там някъде. Просто трябва да ги потърсиш. Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

Браво , SERJ!

Kъде я намери?На клипа се споменава GOOGLE и нищо повече!

И аз я търсих, но без успех. Затова пък намерих много по-красиви иконки(не се обиждай bmvtoo).Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

(не се обиждай bmvtoo)

 

Никак даже не се обиждам - това чувство ми е чуждо!!!

Радвам се че и на теб са послужили само дето SERJ не каза от къде ги е намерил (може и да е тайна)!!! :computer:

Link to comment
Сподели другаде

Браво , SERJ!

Kъде я намери?На клипа се споменава GOOGLE и нищо повече!

И аз я търсих, но без успех. Затова пък намерих много по-красиви иконки(не се обиждай bmvtoo).Поздрави

 

Видях, че един приятел си е инсталирал някакъв Windows, и там ги имаше тези икони. Копирах си shell32.dll, и в къщи екстрактнах иконките.

С google и аз не успях да я намеря :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

И аз го имам този Windows но във виртуалната машина!!!

Същото и аз го копирах

Копирах си shell32.dll
обаче не ми е ясно как да го екстрактна???

А и това дали ще стане и за другите иконки от този Win. също незнам!!!

Link to comment
Сподели другаде

Ето шот от виртуалната машина (както вече споменах по горе):

И аз го имам този Windows но във виртуалната машина!!!
:

http://i44.tinypic.com/x5upus.jpg

 

И от него пиша в момента!!! :computer:

Link to comment
Сподели другаде

Ето шот от виртуалната машина (както вече споменах по горе)::

http://i44.tinypic.com/x5upus.jpg

 

И от него пиша в момента!!! :computer:

 

 

Здравейте!!!

С помоща на програмата дадена от Serj екстрактнах иконките показани на шота и ги прикачвам към темата за да може който иска да си ги изтегли:

My_Icons.rar

 

Поздрави на всички съфорумци!!! :computer: :beer: :beer: :beer:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...