Jump to content

Програма за променяне на гласът на Skype


Препоръчан пост

Здравейте.

От някаде бях чул, че има програма която може да променя гласът на skype например да го прави детски или по мъжки или женски.Ако някой може да ми каже как се казава или да ми даде линк към нея ще съм му много благодарен. :help:

Link to comment
Сподели другаде

Здравей Сър Уилям

Програмата е перфектна.Само не разбрах едно като говоря по по скайп и като пусна тази програма само аз мога да се чувам как говоря.Въпроса ми е как мога така да го направя така, че като говоря да може да ме чувя и той.

Link to comment
Сподели другаде

Трудно ми е да отговоря, защото не ползвам Скайп и AV Voice Changer. Предполагам, че по менютата на AV Voice Changer има възможност за пряко модифициране на гласа за интернет връзка.

Eто какво е написано за AV Voice Changer:

Voice Changer Software is compatible with voice chat rooms and voice enabled instant messengers (AOL Instant Messenger (AIM), Yahoo! Messenger (YIM), MSN Messenger, ICQ, Paltalk, Odigo, Trillian, NetMeeting, Skype...), voice e-mail applications, online voice games (using with Roger Wilco, Microsoft Game Voice...), Audio Video Conferencing and PC-to-Telephone programs (Net2Phone, Dialpad, Go2Call, DeltaThree, MaxPhone...) as well as Media, Players, Recorders and DVD, CD, Karaoke Players.
Link to comment
Сподели другаде

Аз лично не ти препоръчвам много много такива програми, защото преди време и аз от любопитство си изтеглих една за променяне на гласа, но ми се прецакаха драиварите за говора. Качих нови, пробвах с друга програма и този път се наложи да преинсталирам целия win.
Link to comment
Сподели другаде

Аз съм ползвал Av VoiceChanger през Скайп.

Просто пускаш програмата и след това се обаждаш,гласа се променя и човека с когото говориш те чова с пр. детски глас.Това е,не изисква никаква настройка.

Поздрави!!!

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм ползвал Av VoiceChanger през Скайп.

Просто пускаш програмата и след това се обаждаш,гласа се променя и човека с когото говориш те чова с пр. детски глас.Това е,не изисква никаква настройка.

Поздрави!!!

 

Еми на мен не ми става.Пускам програмата обаждам се на някой а педи това съм настройл програмат да говоря детски, но той ме чува нормално с моя глас.А като говоря аз се чувам детски той не може?Сигорно е заради драйверите на звуговата или нещо подобно.Няма значение не е толкова спешно.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...