Jump to content

Кой е любимият ви спорт


Deyan92

Кой е любимият ви спорт ?  

71 потребители са гласували

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчан пост

  • 6 months later...
  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

1 Конен спорт-Яздя добре, но не съм се състезавала никога. За да си добър състезател, трябва да си паснеш с коня по характер и темперамент. Мен явно конете не ме харясват,макар че аз ги обичам много :haha:

2 Спортна гимнастика-Добре се справях, но в един момент израснах повечко на височина/а гимнастичките трябва да са дребнички/. Понеже бях добър състезател от спортния клуб ме убедиха да тренирам лека атлетика/по-специално дълъг скок/А аз взех, че престанах да раста повече :blink: Получи се така , че за гимнастика бях висока, а за скокове-ниска.А и атлетиката не ми харесва. Убийствено изморителни тренировки, особено кросовете. Пфу!

3 Скуба дайвинг-Това е мечтата ми. Изпитвам обаче панически ужас от дълбоки води :'( Но мога да прекарам часове пред някой филм с подводен пейзаж и да си мечтая, че съм в неопренов костюм и плавници сред рояци екзотични риби и причудливи корали :girldance:

Link to comment
Сподели другаде

  • 7 months later...
  • 3 months later...

Тук няма ли фенове на биатлона? :lookaround:

 

1. Футбол

2. Биатлон

3. Волейбол

 

Слагам футбола начело, тъй като го гледам и най-вече играя с удоволствие при всяка възможност. Имам голям мерак и за биатлона, но за сега на ски не съм стъпвал, а с пушка съм стрелял само по клечки и капачки на панаирите. :)

Иначе гледам националния по волейбол и обичам да играя тенис на маса от време на време (но не и да гледам).

Link to comment
Сподели другаде

Тук няма ли фенове на биатлона? :lookaround:

Има, но както играчите не са ни толкова добри като преди, когато взимахме медали.. просто интереса леко се губи :/

Link to comment
Сподели другаде

Е, така е. Друго беше да гледам нашите на финален спринт, Дафовска първа в класирането... Надявам се тази година мъжете да са си подобрили малко формата, че да вземаме по-често точки. :)
Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

1. Футбол

2. Волейбол (имам роднина волейболист в младежите на ЦСКА - мноу добър)

3. Снукър

4. Тенис на маса

и един спорт, който ми е мечта да го пробвам един ден -> сноубординг

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...