Jump to content

Кой е любимият ви спорт


Deyan92

Кой е любимият ви спорт ?  

71 потребители са гласували

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчан пост

В днешно време България и спорта е доста коментирана тема. Е са няма какво да се лъжем (нищо че съм пристрастен) волейбола в България е най-добре - затова е и пръв в мойта класация. Интересно ми е да разбера дали и ви мислите така. И да не ви подвета, темата на анкетата е "Кои е любимият ви спорт" ,а не "Кои е най-практикуваният спорт" "Кои спорт е най-добре развит в България" и такива. Моля придържайте се за темата на анкетата. Аз ще дам първия глас - Волейбол :thumbsup: . Е ми са какво да се прави - волейболист си съм :)
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Ааа ... знаех си че съм забравил нещо. Тенис на маса и на корт. Сега немога да редактирам анкетата. Ако се намери някой админ или някой модерато - моля да добавят едно поленце - Тенис (маса,корт)
Link to comment
Сподели другаде

Уфффффф добавих го, но се занулиха гласовете(ама и аз съм един модератор :haha: ). Добавих Волейбола на: Deyan92 и sao. И моя фаворит Футбола. Ако някой друг е бил гласувал да каже. Съжалявам за бъркотията.

Та аз да си кажа мнението моите фаворити подред:

1. Футбол

2. Волейбол

3. Тенис - маса и корт

4. Дартс, билярд

 

От скоро играя повече тенис и май ще замести волейбола :)

Добра анкета ;)

Link to comment
Сподели другаде

Уфффффф добавих го, но се занулиха гласовете(ама и аз съм един модератор :haha: ). Добавих Волейбола на: Deyan92 и sao. И моя фаворит Футбола. Ако някой друг е бил гласувал да каже. Съжалявам за бъркотията.

Та аз да си кажа мнението моите фаворити подред:

1. Футбол

2. Волейбол

3. Тенис - маса и корт

4. Дартс, билярд

 

От скоро играя повече тенис и май ще замести волейбола :)

Добра анкета ;)

 

 

Имаше един глас за "Не обичам спорт" помня защото ми направи впечатление. То като се замисля в тази анкета могат да се добавят още доста спортове - Бодибилдинг (да не се обиждат културистите ама не въждам смисъл в това ), Спортове с коли и да не забраявяме - Компютърно игране на игрички . И аз се учудих но явно има и такъв спорт :)

Link to comment
Сподели другаде

Тъй като съм от Варна гласувах за спортове във вода. Харесвам класическото плуване, а така също и синхронното плуване... От ника ми също личи, че съм почитател и на SuRf спорта във всичките му разновидности, колкото и да е неразпространен в България.

В класацията на любимите ми спортове са и Баскетбола и Волейбола, плажния волейбол също...

Въпреки че не мога да карам много харесвам и се възхищавам на тези които карат сноуборд.

Ами това е от мен :svlove:

Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се за спортовето, които ги няма в анкетата, но това са спортовете, които успях да се сетя на момента. Немога да ги добавя защото не съм модератор :(. Ако искате още някой спорт да бъде добавен се обърнете до модератор. Надявам се някой от тях да прочете този пост и да добави тези който ги няма :)
Link to comment
Сподели другаде

Бодибилдинг (да не се обиждат културистите ама не въждам смисъл в това ), Спортове с коли и да не забраявяме - Компютърно игране на игрички . И аз се учудих но явно има и такъв спорт

 

1. Бокс / Кик Бокс (който го няма в анкетата незнаино защо)
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Имаше един глас за "Не обичам спорт" помня защото ми направи впечатление. То като се замисля в тази анкета могат да се добавят още доста спортове - Бодибилдинг (да не се обиждат културистите ама не въждам смисъл в това ), Спортове с коли и да не забраявяме - Компютърно игране на игрички . И аз се учудих но явно има и такъв спорт :)

Не се обиждаме,но бодибилидинга е спорт номер 1.За мен поне.За гледане е друг въпрос.Все пак ако си се занимавал и чел по тази тема съм сигурен ,че ще ти хареса.Убеден съм на 1000%. :yeah:

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...