Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Какво си правил с другия акаунт всъщност?

Понеже дъщеря ми включваше компютъра без разрешение ( на 11 години е все пак ) и и бях направил акаунт с който да ползва само игрите в компютъра ,но имаше проблем с пускането им всеки път искаше администраторски права(?)и за това го премахнах и сега играе само когато аз включа компютъра понеже съм му направил парола за достъп и сега не може да ми казва че не е включвала компютъра когато съм на работа (пък и пипаше където не трябва и така веднъж се наложи да преинсталирам една програма)!!!

 

А някой ще ми каже ли как да трия хронолигии ?

След като отвориш скайп натисни на хронология ( но не хронологията с някой абонат ,а там където имаш бутон за това - (както е бутона за абонати ,за избиране , за указател , там е и за хронологията ) отвори и избери абоната с който си чатил като гледаш най вече за деня и часа на въпросния чат ,след това маркираш и натискаш Shift и без да го пускаш с десен клик на мишката ( върху маркираната хронология ) избираш опцията ИЗТРИЙ ИЗБРАНИЯ ЗАПИС (опцията е най отдолу!!!) ,след което ще те попита за потвърждение ( можеш да сложиш отметка за да не те пита всеки път ) потвърждаваш и готово!!! :computer:

 

п.с. Като сложиш отметка няма да те пита за потвърждение ,а направо ще изтрива избраното!!!

Незнам обаче при версия 4 на скайп как е ,но ще проверая във виртуалната машина понеже го имам инсталиран там и ще напиша как е при новата четвърта версия!!! :computer:

Link to comment
Сподели другаде

Инструменти -> Настройки -> Поверителност -> Разширени настройки -> Изчисти записките

 

Това което е написал VIS е вярно ,но изтрива хронологията със всички абонати , а Deyan92 може да иска да изтрие определена хронолагия с един абонат а не цялата хронология със всички абонати!!!

Проверих на версия 4.0.0.181 Beta 3 Изтеглена от тук - Softvisia.com

При нея е същото само с една разлика ,че вместо да пише хронология ( радио бутона ) пише дискусия ,а изтриването е по същия начин който описах по горе!!! :computer:

Link to comment
Сподели другаде

bmvtooo, написаното от теб не изтрива хронологията, а просто премахва обекта от подпрозорец Хронология (History).

 

Не само а и премахва хронологията от прозореца в който е писано ( тествах няколко пъти )!!! :computer:

Link to comment
Сподели другаде

Ами естествено, че ще ги изтрие де. Ти не четеш ли като натиснеш бутона Изчисти записките какво пише ???? или да ти покажа !!!!

http://i42.tinypic.com/5etspk.png

"Отворените дискусии ще бъдат затворени" - щом ще ги затваря, значи ще ги трие !!!

Link to comment
Сподели другаде

Още едно питане за Скайп.Имам 2 акаунта.По принцип влизам само с единия,другия отдавна не съм го ползвал.Сега обаче искам да вляза в другия,но не помня нито парола,нито на кой мейл съм го регистрирал.Дали се е запазила паролата ми някъде из регистрите на компа и мога ли да я изкарам от някъде?
Link to comment
Сподели другаде

Не, не можеш да си извлечеш паролата по никакъв начин. Попълваш полетата на тази страница и нова парола ще ти бъде изпратена на email адреса, с която да можеш да си влезеш в акаунта. Паролата ще е валидна само 6 часа. В съобщението ще има и линк, за да си я промениш отново.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравейте! и аз имам въпрос за Скайп.

В Мениджърът на задачите видях, че имам Skype PM. Доколкото знам тома са някакви екстри в Скайп. Ако ги премахна ще имам ли проблеми с използването на Скайп? Как да ги премахна? Търсих информация в гугъл и съвсем се обърках - някои казват, че трябва да се изтрие, а други, че трябва да се инсталира. Пиша тук, защото знам, че ще получа компетентен съвет. Използвам Skype 4.0. :)

 

ПС: Поздравявам ви за форума и чудесната работа, която вършите тук!

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте! и аз имам въпрос за Скайп.

В Мениджърът на задачите видях, че имам Skype PM. Доколкото знам тома са някакви екстри в Скайп. Ако ги премахна ще имам ли проблеми с използването на Скайп? Как да ги премахна? Търсих информация в гугъл и съвсем се обърках - някои казват, че трябва да се изтрие, а други, че трябва да се инсталира. Пиша тук, защото знам, че ще получа компетентен съвет. Използвам Skype 4.0. :)

 

ПС: Поздравявам ви за форума и чудесната работа, която вършите тук!

 

Изобщо нама да пречи на работата на скайп ,а и това е можело да се избегне още при инсталирането ,но понеже вече ги имаш тези екстри ето и как да ги премахнеш:

1.В C:Progam Files/Skype оставяш само папка Phone ,другите папки ги изтриваш (обикновено са още две - Plugin Manager(в която е SkypePM) и Toolbars) - триеш ги и двете после през произволна папка (може и същата) пишеше команда %appdata% (Виж шота):

http://i43.tinypic.com/so9z89.png

И изтриваш и от там папката на SkypePM (аз така направих и до сега не съм имал проблеми)!!!

Това е мой цитат към темата към която те препраща Night_Raven:

Колкото до премахване на SkypePM.exe на вече инсталиран скайп - първо ако е стартиран скайпа го изключете ,второ отворете C:Program files/Skype - и след като я отворите вътре ще видите папки ( Phone ;Plugin Manager ; и е възможно да има и папка Toolbars ) ,изтривате пака Plugin Manager ,и ако има и другата Toolbars ,изтрийте и нея за да не ви притеснява присъствието на скайп в браузърите!!!

Въпросното SkypePM.exe вече няма да се стартира!!!

Успех!!! :computer:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...