Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте отново!Имам едно питане.Друг човек влезе с неговия ник в скайпа ми на лап-топа у нас.Поради лични причини с този човек вече нямам нищо общо и искам да махна неговия ник нейм.Може ли някой да ми каже от къде да го направя?
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Отваряш следната папка <системният дял>:\Documents and Settings\<името на твоят потребителски акаунт>\Application Data\Skype и триеш папката с потребителя, чийто ник не сикаш да излиза при смяна на потребители/вписване.
Link to comment
Сподели другаде

Можеш просто да преинсталираш skype... Със сигурност ще стане... В краен случай де... Щото ако не искаш да изгубиш history-то на разговорите си

Ако говориш за въпросната папка мисля че не е възможно чрез преинстал да се оправи понеже до сега съм го преинсталирал няколко пъти !!!

А и въпросната папка:

<системният дял>:\Documents and Settings\<името на твоят потребителски акаунт>\Application Data\
си я има но е празна , а стана празна след като изключих акаунта на дъщеря ми ( дори когато го включих пак в опит за възстановяване на съдържанието на папката ,тя пак си остана празна) и сега съм само с администраторския си акаунт???
Link to comment
Сподели другаде

Доста странно... Ми пробва ли тогава като махнеш Skype да изтриеш всички папки които е зарязал на PC-то ти, да почистиш всичко с някоя програма като tune-up utilities (да премахнеш повредените файлове, грешки и тем подобни) и тогава пак да го инсталираш? Аз бих пробвал така но на собствена отговорност де...
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте отново!Имам едно питане.Друг човек влезе с неговия ник в скайпа ми на лап-топа у нас.Поради лични причини с този човек вече нямам нищо общо и искам да махна неговия ник нейм.Може ли някой да ми каже от къде да го направя?

Доколкото разбирам искаш да си влезеш с твоя никнейм в скайпа, отвори скайпа, във файл (file) има отписване, цъкни там и излиза прозореца за вписване, въведи си твоя никнейм и парола и готово.

Link to comment
Сподели другаде

http://skypeblog.eu/2008/03/blog-post.html

Може би искаш това, да махнеш ника му от падащето меню.

 

Явно само cruise е разбрал за какво става дума!!!

Благодаря cruise получи се това което исках !!! :beer: :beer: :beer: :computer:

Link to comment
Сподели другаде

Отваряш следната папка <системният дял>:\Documents and Settings\<името на твоят потребителски акаунт>\Application Data\Skype и триеш папката с потребителя, чийто ник не сикаш да излиза при смяна на потребители/вписване.

 

 

http://skypeblog.eu/2008/03/blog-post.html

Може би искаш това, да махнеш ника му от падащето меню.

И tzwaro82, е написал решението на проблема ви, още в началото, ама кой да чете :Р

Link to comment
Сподели другаде

Явно и някой друг не чете!!!

Колкото до това което е написал tzwaro82:

Отваряш следната папка <системният дял>:\Documents and Settings\<името на твоят потребителски акаунт>\Application Data\Skype и триеш папката с потребителя, чийто ник не сикаш да излиза при смяна на потребители/вписване.

Бях написал че папката я има но в нея няма нито скайп нито каквато и да била папка:

Цитат

Можеш просто да преинсталираш skype... Със сигурност ще стане... В краен случай де... Щото ако не искаш да изгубиш history-то на разговорите си

 

Ако говориш за въпросната папка мисля че не е възможно чрез преинстал да се оправи понеже до сега съм го преинсталирал няколко пъти !!!

А и въпросната папка:

Цитат

<системният дял>:\Documents and Settings\<името на твоят потребителски акаунт>\Application Data\

си я има но е празна , а стана празна след като изключих акаунта на дъщеря ми ( дори когато го включих пак в опит за възстановяване на съдържанието на папката ,тя пак си остана празна) и сега съм само с администраторския си акаунт???

 

Така че само това беше решението:

Цитат

http://skypeblog.eu/2008/03/blog-post.html

Може би искаш това, да махнеш ника му от падащото меню.

 

 

Явно само cruise е разбрал за какво става дума!!!

Благодаря cruise получи се това което исках !!!

 

Поздрави на всички!!! :computer:

Link to comment
Сподели другаде

Явно това скриване е станало при изключването на втория акаунт ( който беше на дъщеря ми и не е администраторски ,моя акаунт е администраторския ) , как може да се покаже съдържанието и понеже самата папка си я има ,но е празна???

Т.Е. Това което е написал tzwaro82:

Отваряш следната папка <системният дял>:\Documents and Settings\<името на твоят потребителски акаунт>\Application Data\Skype и триеш папката с потребителя, чийто ник не сикаш да излиза при смяна на потребители/вписване.

при мен стига само до отваряне на папката без каквото и да е съдържание в нея :

Отваряш следната папка <системният дял>:\Documents and Settings\<името на твоят потребителски акаунт>\Application Data\
папка скайп или друга папка ( без значение каква е ) липсва???
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...