Прехвърляне към съдържание

Снимка

Публично мнение: IE7 не е достатъчно добър?!

• Моля, влезте, за да отговорите
33 отговора по тази тема

#16 Bughunter

Bughunter

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 12 мнения
  • Живущ в:София
  • Интереси:Красиви жени<br />Качествен софтуер

Публикувано: 08 June 2006 - 19:00

Ами слагаш плъгина Tab Mix Plus и ще си имаш Х-чета на всеки таб ;)

Ето това е еxtension! промених му сигурно 90% от default настройките, обаче сега Firefox табовете са ненадминати...

#17 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23002 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 08 June 2006 - 19:44

Ето това е еxtension! промених му сигурно 90% от default настройките, обаче сега Firefox табовете са ненадминати...

Абе аз не че нещо, ама тя Опера си има по дефолт хиксчета на всеки таб. :P

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#18 randb

randb

Windows Ingeneuer

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 32 мнения

Публикувано: 08 June 2006 - 20:47

Аз ли съм единственият или има и други , които нямат табове в ИЕ7. Обърнах целия експлорер и няма и няма табове.

Зависи как си инсталирал ИЕ 7.Ако е с метода update трябва да инсталираш и xmllitesetup.exe,който се намира в същата папка update.Ако си го инсталирал така след това трябва да имаш табове.
Публикувано изображение

#19 Diabolik

Diabolik

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 122 мнения

Публикувано: 08 June 2006 - 21:40

Хора, това са ранни бета версии, предназначени за изпиттване и търсене на грешки. нормабно е да имат нужда от какви ли не доработки. това са незавършени версии. нали се сещате че докато се надприказвате за тая бета, в следващата нещата ще са различни.

Хора защо не изчакате първо да излезне финалната версия и после да разтягате локуми?

#20 Don_Toni

Don_Toni

Неебателен

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 135 мнения

Публикувано: 09 June 2006 - 09:35

Зависи как си инсталирал ИЕ 7.Ако е с метода update трябва да инсталираш и xmllitesetup.exe,който се намира в същата папка update.Ако си го инсталирал така след това трябва да имаш табове.

Благодаря ти много - получи се. :OK:

Only God can judge me!

#21 Don_Toni

Don_Toni

Неебателен

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 135 мнения

Публикувано: 10 June 2006 - 10:23

Нека и аз след цял ден натрупан опит с ИЕ7 да кажа какво мисля -значи този Експлорер страшно много ми харесва и по много неща ми напомня за Операта, леко се държи и ми се струва , че зарежда по-бързо и от Опера и от Лисицата, но определено ми харесва дизайна. Обаче имам друг проблем, за който ще моля за съдействие: на работата си инсталирах бетата и литна от раз, обаче на машината в къщи ми прави въртели, след като инсталирах ИЕ7, рестартирах, и като се опитам да стартирам ИЕ, програмата стартирва и веднага изхвърля. Просто успавям да видя ИЕ за 1-2 секунди и угасва. Не знам на какво се дължи това, но е много изнервящо.

Only God can judge me!

#22 Diabolik

Diabolik

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 122 мнения

Публикувано: 10 June 2006 - 11:28

Хора, това са ранни бета версии, предназначени за изпиттване и търсене на грешки. нормално е да имат нужда от какви ли не доработки. това са незавършени версии. нали се сещате че докато се наприказвате за тая бета, в следващата нещата ще са различни. Хора защо не изчакате първо да излезне финалната версия и после да разтягате локуми?

#23 Don_Toni

Don_Toni

Неебателен

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 135 мнения

Публикувано: 10 June 2006 - 13:08

Защото съм 100% сигурен, че както я виждаш тази втора бета в момента, така по същия начин ще я видиш и като интегрирана към Вистата през зимата. Съмнява ме да има някакви промени.

Only God can judge me!

#24 Diabolik

Diabolik

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 122 мнения

Публикувано: 10 June 2006 - 14:01

абе и това не е лъжа, ама да ви кажа честно, аз отписах и пенсионирах Internet explorer като браузер. Ползвам си лисичката и толкоз. Не проявявам интерес към Интернет експлорер, не му следя развитието, не ме интересува на какво ниво е, просто съм го пенсионирал.

Мнението беше редактирано от Diabolik: 10 June 2006 - 14:02

#25 randb

randb

Windows Ingeneuer

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 32 мнения

Публикувано: 10 June 2006 - 15:51

Хора, това са ранни бета версии, предназначени за изпиттване и търсене на грешки. нормално е да имат нужда от какви ли не доработки. това са незавършени версии. нали се сещате че докато се наприказвате за тая бета, в следващата нещата ще са различни. Хора защо не изчакате първо да излезне финалната версия и после да разтягате локуми?

хахаха а тогава защо е публична версия,достъпна за сваляне от всички.Ако беше само за откриване на грешки щяха да си я пуснат само за бета-тестерите.Че ще има промени е ясно,но в общи линии това ще бъде новия експлорер.
Публикувано изображение

#26 Don_Toni

Don_Toni

Неебателен

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 135 мнения

Публикувано: 03 July 2006 - 21:32

Излезе и ИЕ 7 бета 3 http://www.microsoft...;displaylang=en ако някой я сложи може ли да сподели дали има някаква видима разлика спрямо бета2 и да даде линк за истегляне.

Мнението беше редактирано от Don_Toni: 03 July 2006 - 21:38

Only God can judge me!

#27 ram

ram

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23 мнения
  • Живущ в:Bourgas

Публикувано: 02 December 2006 - 22:56

За всички фенове на FireFox:
http://www.computers...c49a54d1ca6f98f
Между другото и аз съм с ФФ и сега съм решил да пробвам Операта, само да открия някъде тема за опера!!!
Публикувано изображение

#28 Sir William

Sir William

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1407 мнения

Публикувано: 02 December 2006 - 23:47

Друже ram, в случая писания " 10 мита за Firefox" или от този сорт без особени аргументи малко висят.
Аз не намерих нещо кой-знае какво в българската версия за тези митове освен: "Неоспорими Доказателства" (на думи, разбира се), "Това е документирано не само от сайтове и компании", стара и подвеждаща информация.
Както и линк, разбира се към Andrew K.. Там като че ли звучи малко по-"тежко", щото е на английски. Бива за защита на позиция...

Похвално е желанието ти да пробваш други браузъри или "скинове" на Интернет Екслпорър.
Успех!

#29 Jesson2

Jesson2

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 5 мнения

Публикувано: 25 May 2008 - 00:06

[quote name='randb' date='23 May 2006, 13:58' post='5095']
Аз лично смятам,че Internet Explorer 7 не само застигна Opera и Firefox,ами съвсем скоро ще направи отново голям скок,въреки,че и досега си беше на първо място по пазарен дял.

От тоя скок ще се спъне и ще се пребие :beatedup:
Мога да кажа ,че Бил ГЕИтс е откраднал няколко неща от фирефокса и вече се прави на кой съм аз.
Лисицата е много по надеждна ,бърза и има 100 пъти повече аддони (които в следствие започнаха да се копират от ИЕ)

#30 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23002 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 25 May 2008 - 00:47

Мога да кажа ,че Бил ГЕИтс е откраднал няколко неща от фирефокса и вече се прави на кой съм аз.
Лисицата е много по надеждна ,бърза и има 100 пъти повече аддони (които в следствие започнаха да се копират от ИЕ)

Ех, деца. Бил Гейтс не "откраднал" нищо и не "се прави на кой съм аз". Взаимстването на идеи е нещо изключително разпространено. С това не искам да защитавам г-н Гейтс, а просто поправям донякъде детинското ти изказване.
За надеждността на Firefox, може да се поспори. С неправилните разширения може да е доста проблематично да се работи нормално. Firefox не е лош браузър, но не е и лидер в надеждността.
Казваш, че IE копира от Firefox. А знаеш ли болшинството от допълненията за Firefox откъде са копирани или поне вдъхновени? От Opera. :)

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители