Jump to content

Публично мнение: IE7 не е достатъчно добър?!


Препоръчан пост

Ами слагаш плъгина Tab Mix Plus и ще си имаш Х-чета на всеки таб ;)

Ето това е еxtension! промених му сигурно 90% от default настройките, обаче сега Firefox табовете са ненадминати...

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Ето това е еxtension! промених му сигурно 90% от default настройките, обаче сега Firefox табовете са ненадминати...

Абе аз не че нещо, ама тя Опера си има по дефолт хиксчета на всеки таб. :P

Link to comment
Сподели другаде

Аз ли съм единственият или има и други , които нямат табове в ИЕ7. Обърнах целия експлорер и няма и няма табове.

 

Зависи как си инсталирал ИЕ 7.Ако е с метода update трябва да инсталираш и xmllitesetup.exe,който се намира в същата папка update.Ако си го инсталирал така след това трябва да имаш табове.

Link to comment
Сподели другаде

Хора, това са ранни бета версии, предназначени за изпиттване и търсене на грешки. нормабно е да имат нужда от какви ли не доработки. това са незавършени версии. нали се сещате че докато се надприказвате за тая бета, в следващата нещата ще са различни.

 

Хора защо не изчакате първо да излезне финалната версия и после да разтягате локуми?

Link to comment
Сподели другаде

Зависи как си инсталирал ИЕ 7.Ако е с метода update трябва да инсталираш и xmllitesetup.exe,който се намира в същата папка update.Ако си го инсталирал така след това трябва да имаш табове.

Благодаря ти много - получи се. :OK:

Link to comment
Сподели другаде

Нека и аз след цял ден натрупан опит с ИЕ7 да кажа какво мисля -значи този Експлорер страшно много ми харесва и по много неща ми напомня за Операта, леко се държи и ми се струва , че зарежда по-бързо и от Опера и от Лисицата, но определено ми харесва дизайна. Обаче имам друг проблем, за който ще моля за съдействие: на работата си инсталирах бетата и литна от раз, обаче на машината в къщи ми прави въртели, след като инсталирах ИЕ7, рестартирах, и като се опитам да стартирам ИЕ, програмата стартирва и веднага изхвърля. Просто успавям да видя ИЕ за 1-2 секунди и угасва. Не знам на какво се дължи това, но е много изнервящо.
Link to comment
Сподели другаде

Хора, това са ранни бета версии, предназначени за изпиттване и търсене на грешки. нормално е да имат нужда от какви ли не доработки. това са незавършени версии. нали се сещате че докато се наприказвате за тая бета, в следващата нещата ще са различни. Хора защо не изчакате първо да излезне финалната версия и после да разтягате локуми?
Link to comment
Сподели другаде

Защото съм 100% сигурен, че както я виждаш тази втора бета в момента, така по същия начин ще я видиш и като интегрирана към Вистата през зимата. Съмнява ме да има някакви промени.
Link to comment
Сподели другаде

абе и това не е лъжа, ама да ви кажа честно, аз отписах и пенсионирах Internet explorer като браузер. Ползвам си лисичката и толкоз. Не проявявам интерес към Интернет експлорер, не му следя развитието, не ме интересува на какво ниво е, просто съм го пенсионирал. Редактиран от Diabolik
Link to comment
Сподели другаде

Хора, това са ранни бета версии, предназначени за изпиттване и търсене на грешки. нормално е да имат нужда от какви ли не доработки. това са незавършени версии. нали се сещате че докато се наприказвате за тая бета, в следващата нещата ще са различни. Хора защо не изчакате първо да излезне финалната версия и после да разтягате локуми?

 

хахаха а тогава защо е публична версия,достъпна за сваляне от всички.Ако беше само за откриване на грешки щяха да си я пуснат само за бета-тестерите.Че ще има промени е ясно,но в общи линии това ще бъде новия експлорер.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Излезе и ИЕ 7 бета 3 http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en ако някой я сложи може ли да сподели дали има някаква видима разлика спрямо бета2 и да даде линк за истегляне. Редактиран от Don_Toni
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

За всички фенове на FireFox:

http://www.computers.bg/statia.php?mysid=8...c49a54d1ca6f98f

Между другото и аз съм с ФФ и сега съм решил да пробвам Операта, само да открия някъде тема за опера!!!

Link to comment
Сподели другаде

Друже ram, в случая писания " 10 мита за Firefox" или от този сорт без особени аргументи малко висят.

Аз не намерих нещо кой-знае какво в българската версия за тези митове освен: "Неоспорими Доказателства" (на думи, разбира се), "Това е документирано не само от сайтове и компании", стара и подвеждаща информация.

Както и линк, разбира се към Andrew K.. Там като че ли звучи малко по-"тежко", щото е на английски. Бива за защита на позиция...

 

Похвално е желанието ти да пробваш други браузъри или "скинове" на Интернет Екслпорър.

Успех!

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Аз лично смятам,че Internet Explorer 7 не само застигна Opera и Firefox,ами съвсем скоро ще направи отново голям скок,въреки,че и досега си беше на първо място по пазарен дял.

 

От тоя скок ще се спъне и ще се пребие :beatedup:

Мога да кажа ,че Бил ГЕИтс е откраднал няколко неща от фирефокса и вече се прави на кой съм аз.

Лисицата е много по надеждна ,бърза и има 100 пъти повече аддони (които в следствие започнаха да се копират от ИЕ)

Link to comment
Сподели другаде

Мога да кажа ,че Бил ГЕИтс е откраднал няколко неща от фирефокса и вече се прави на кой съм аз.

Лисицата е много по надеждна ,бърза и има 100 пъти повече аддони (които в следствие започнаха да се копират от ИЕ)

Ех, деца. Бил Гейтс не "откраднал" нищо и не "се прави на кой съм аз". Взаимстването на идеи е нещо изключително разпространено. С това не искам да защитавам г-н Гейтс, а просто поправям донякъде детинското ти изказване.

За надеждността на Firefox, може да се поспори. С неправилните разширения може да е доста проблематично да се работи нормално. Firefox не е лош браузър, но не е и лидер в надеждността.

Казваш, че IE копира от Firefox. А знаеш ли болшинството от допълненията за Firefox откъде са копирани или поне вдъхновени? От Opera. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...