Jump to content

Преносим харддиск FUJITSU-SIEMENS 35EV821 400GB


Препоръчан пост

Имаш повредени сектори на твърдия диск. Това е и проблемът в случая. За целта можеш да опиташ HDD Regenerator, след което ще е препоръчително да нацепиш наново харда (да му изтриеш дяловете и да ги създадеш наново). Имай предвид обаче, че HDD Regenerator е платена и не знам пробната версия какво може.

Алтернатива е да го отнесеш на сервиз, ако е нов и има гаранция.

 

 

 

Оки ще го пусна пък ще видим кво ще стане...

Но проблема нелие в ТОЗИ хард диск...

Който всъцност нее вградения хар диск на ПЦ

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Аз за него говоря.

Да уточним: и двата диска са твърди дискове, единият е вътрешен, а другият - външен. Мислех, че ще се ориентираш. :)

 

 

Оки,а след кът пусна програмката избирам ли си диск който да поправя или тя сама си го намира...

Ще ми се изтъркат ли работите или даги местя?

Link to comment
Сподели другаде

Тя програмата няма свръх способности. Избери си външния хард диск и му дай поправка. Нищо няма да ти 'изтърка' но ако нямаш много информация, можеш да си я преместиш.
Link to comment
Сподели другаде

Зарежда до 239 мб и ми изкача следния прозорец КЛИК

 

Не знам какво търсиш но знам че не ти трябва отговор а забавление.

При мен дава тая грешка но компютъра си работи.Да знаеш защо? :giggle:

 

http://prikachi.com/files/522602w.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Пробвах иключвах включвах но нищо...Пробвах и 1.5 версия но зацепва на същото място...

Четох за High Level Format че също поправя развалени секто твойто мнение за това форматиране или да го прижаля харда,да го пенсионирам вече или да се мъча още.Според теб имали шанс да се оправи или доста е повреден вече...

Link to comment
Сподели другаде

Не пречи да опиташ, така че ако нямаш ценна информация там, форматирай на ниско ниво.

 

 

Пробвах и този формат доста време отне но не беше от полза,даже след форматирането му пуснах да провери за лошо сектори и КЛИК

 

 

Night_Raven неможели харда да се разцепи и ловите сектори да са в уделен дял...

Ако знаеш някъв друк вариант...

Link to comment
Сподели другаде

Тогава изтрии всички партитиции от харда и направи първата 100 GB, но не я форматирай ( там са лошите сектори )

 

Останалите 300 GB си ги разделяй както искаш, форматирай си ги и го ползвай :)

Link to comment
Сподели другаде

Тогава изтрии всички партитиции от харда и направи първата 100 GB, но не я форматирай ( там са лошите сектори )

 

Останалите 300 GB си ги разделяй както искаш, форматирай си ги и го ползвай :)

 

 

То немие разделяно...С коя програма да го разделя Acronis Disk Director Suite ставали...

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...