Jump to content

Как се изключва вградената мишка на лаптоп


Препоръчан пост

Под 'вградена мишка' да разбираме TouchPad-a ли ?

Много относително е това, особено с информацията, която даваш.

Затова ще ти отговоря след като дадеш допълнителна информация.

1. Марка модел на лаптопа ?(не при всички е FN + нещо си), за някои си има специални бутони над/под/до клавиатурата и с него се изключва с един клик, но затова трябва да има инсталирани драйверите.

2. Каква ОС ползваш ?

Link to comment
Сподели другаде

Windows XP е опер.с-ма. HP/6735s/ е лаптопа. Искам да я спра /тъй като ползвам външна мишка/ и когато пиша, много често започвам да пиша по средата на някой ред, много изнервящо е.
Link to comment
Сподели другаде

1. Добре де, намери къде е картинката с тъчпад и я ползвай заедно с FN :)

2. До часовника трябва да имаш иконка с тъч пада. - Pointing Device или нещо такова.

3. Control Panel -> Mouse -> Device Settings -> TouchPad -> Disable

2 = 3

Link to comment
Сподели другаде

Може да ти е смешно, но никъде нямам иконка touchpad. Нито до часовника, нито в контролния панел. От контрол панел, отидох на ''mouse'' и от там на hardware, тъй като то ми се стори най-логично и дадох desable /на Wheel Detection/,рестартирах нямаше ефект. След това ми се появи това съобщение.

post-787-1229730264_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Може да ти е смешно, но никъде нямам иконка touchpad. Нито до часовника, нито в контролния панел. От контрол панел, отидох на ''mouse'' и от там на hardware, тъй като то ми се стори най-логично и дадох desable /на Wheel Detection/,рестартирах нямаше ефект. След това ми се появи това съобщение.

Еми може би трябва да си инсталираш драйверите все пак цък

Link to comment
Сподели другаде

Момчета много ви благодаря, чудесни сте. Всичко стана както сте го описали, но без драйверите, които ми дадохте нямаше как да го направя :):):).
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...