Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте!Наложи се да преинсталирам CCleaner.След като го деинсталирах,като натисна десен бутон на Recykle Bin и ми излизат функциите от деинсталирания CCleaner.Може ли някой да ми каже как да ги махна от там?
Link to comment
Сподели другаде

Вариант №1: инсталираш отново CCleaner и я деинсталираш.

Вариант №2: отваряш редактора на регистратурата (Start -> Run -> пишеш regedit -> OK). В ключ HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}\Shell трябва да има 2 подключа на CCleaner (Open CCleaner... и Run CCleaner...), които можеш да изтриеш.

Link to comment
Сподели другаде

Вариант №1: инсталираш отново CCleaner и я деинсталираш.

Вариант №2: отваряш редактора на регистратурата (Start -> Run -> пишеш regedit -> OK). В ключ HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}\Shell трябва да има 2 подключа на CCleaner (Open CCleaner... и Run CCleaner...), които можеш да изтрПо вариант 1:инсталирах я след което я деинсталирах и останаха отново функцийте на CCleaner-за 2-ри път ги има вече :(

Втория вариант не съм го пробвал,довечера като се прибера ще го направя и се надявам да се оправи,защото сега ми излиза един дълъг списък с функциите и на инсталирания и на деинсталираните CCleaner :(

Link to comment
Сподели другаде

Вариант №1: инсталираш отново CCleaner и я деинсталираш.

Вариант №2: отваряш редактора на регистратурата (Start -> Run -> пишеш regedit -> OK). В ключ HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}\Shell трябва да има 2 подключа на CCleaner (Open CCleaner... и Run CCleaner...), които можеш да изтриеш.

Мерси много,с вариант 2 го оправих;)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 years later...
Здравейте,за да не отварям нова тема пиша тук. Имам един въпрос относно CCleaner. Коя отметка трябва да махна (или да сложа)така,че след почистване с програмата да не ми трие имената и паролите в саитовете в които съм се регистрирал?
Link to comment
Сподели другаде

Да не ти ги трие от полетата или да не ти ги трие да се логват автоматично ?

Иначе просто махни отметката на ползвания браузър на Cookies и би трябвало да е наред.

Link to comment
Сподели другаде

Да не ти ги трие от полетата или да не ти ги трие да се логват автоматично ?

Иначе просто махни отметката на ползвания браузър на Cookies и би трябвало да е наред.

Благодаря

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...