Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблем с Vista Recovery

• Моля, влезте, за да отговорите
4 отговора по тази тема

#1 obache

obache

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 13 November 2008 - 17:31

Купих си лаптоп HP Pavilion dv9335 с оригинална Виста Премиум ! Обаче не ми харесваше как работи и реших да му сложа ХР . Инсталирах ХР-то ама забравих да си запиша Вистата на диск, която е в отделен дял Рековери . И сега искам да си върна оригиналната виста ама не става ! Пробвах с Ф11 при стартиране на компа ама не става и ся незнам кво да правя. Дяла си стои с Вистата ама немога да го подкарам! ПОМОГНЕТЕ !

#2 obache

obache

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 15 November 2008 - 01:05

Кво става пичове никои ли не знае как да се справя с този проблем ? Давайте някакви идеи каквито и да са!!! Мерси предварително!

#3 Nicky

Nicky

Най-хубаво си е у дома :)

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1041 мнения
  • Живущ в:Денали, Аляска
  • Интереси:Авиация, военна техника, компютри, спорт :} от всичко да има

Публикувано: 15 November 2008 - 01:27

Бъди малко по-конкретен - какво точно имаш в предвид под това не става (забележи, че не и става са 2 думи)

ПС: И се опитвай да пишеш малко по-грамотно за в бъдеще...
Публикувано изображение

#4 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23013 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 15 November 2008 - 02:31

"Пич", ще е добре да не даваш зор. Не е учтиво. Никой не е задължен да отговаря, а и може някой в момента проучва въпроса. Започва да ми писва от потребители, които не могат да почакат 1-2 дни, за да получат отговор, сякаш са само те във форума и някой им е длъжен. Българска работа.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#5 obache

obache

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 15 November 2008 - 15:33

Здравейте!
Извинявам се за некоректното си държание и за моята прибързаност! Ще чакам колкото се налага .
Отностно ''какво точно имаш в предвид под това не става '', имам предвид, че след като преинсталирах лаптопа си, немога да си върна оригината Виста. Знам, че при стартиране на лаптопа се натиска F11 и Recovery-то само започва да връща оригиналната виста, но кагато го натисна не се получава, а си стартира нормално вистата(Windows Vista Home Basic), с която съм в момента.
Изчетох няколко начина за разрешаване на този проблем, но понеже не съм навътре в нещата, не знам как да ги приложа. Мога само да ви улесня, като ви кажа един от начините, а именно:
1. Печеш си
hiren's boot CD

2. boot ваш от новоизпеченото CD.

3. Acronics даваш на дяла ( рековери ) да е ACTIVE!

4. Restart

5. Би трябвало да тръгне рековери процедурата сама.

Ако можете да ми дадете по-подробни пояснения за този начин на стартиране на recovery-то ще съм Ви много благодарен!!!

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители