Jump to content

Причина за бавен интернет ...?


Препоръчан пост

Благодаря за помощта. Засега всичко е наред. Нета тръгна и пише 100, а не 10МБс и е по-бърз. Нямах нужда от драйвера на Реалтек, но пак ще го дръпна за всеки случай :).
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Здравейте! И аз имам проблем с ниската скорост на интернета, но различното при мен е че когато си преинсталирам компютъра, нета ми е бърз, но след като почна да чистя вируси, той става 10 пъти по бавен...
Link to comment
Сподели другаде

Да NOD 32 създава такива проблеми. НА служебният ми компютър беше инсталирана тази антивирусна и ,ако е пуснат М торента връзката става изключително бавна,почти никаква.Махнах нода и инсталирах антивирусната на Майкрософт и от тогава нямам проблем с интернета.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Тази програма е добра само когато е платена.. :)

Защо трябва да е платен нод-а, за да си върши работата? Ако не ползваш крак, но имаш валиден сериал, къде е разликата? Ъпдейтва се, не я засичат като нелегална. Реално имаш оригинален нод. Това е.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...