Jump to content

Причина за бавен интернет ...?


Препоръчан пост

Нямам опция за редакция на публикуваното мнение и затова пиша ново мнение. Мрежовата карта ми е вградена. Остава въпроса как да е сменя с нов модел?
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

След като е вградена (в дънната платка), не можеш да я смениш; можеш да смениш самото дъно, но това едва ли те устройва.

Можеш да използваш настройките на BIOS на дъното, за да забраниш използването на вградената LAN карта и след това да инсталираш друга.

Link to comment
Сподели другаде

Потресен съм! Сега и на лаптопа балончето излиза с цифрата 10МБс и нета ми е по-бавен, а допреди няколко часа свалях от локален торент с 2,7МБ. А досега никога не сам свалял с повече от 1,3МБ от локалката. Защо се получава така, че ми се плаче и не знам какво да правя :(.
Link to comment
Сподели другаде

Имам вградена мрежова карта, но си купих външна и искам да ги сменя. Как да направя, така че да махна или изключа вградената карта и да "вземам" нет от външната?
Link to comment
Сподели другаде

Очевидно въобще не четеш отговорите, защото явно си пропуснал коментара на panevdd малко по-нагоре:

Можеш да използваш настройките на BIOS на дъното, за да забраниш използването на вградената LAN карта и след това да инсталираш друга.
Link to comment
Сподели другаде

Знам да как да вляза в него (май беше с F2), но след това какво да правя си нямам и представа. Ако помниш ти ми беше казал да не се ровя в него, защото е деликатен, а нямам нужните познания.

 

П.П. На лаптопа се влиза с Ф2, но на настолния не става :(.

 

Намерих как се влиза. На настолния е с DELETE. А сега макъде? Никъде на намирам да пише LAN.

Link to comment
Сподели другаде

Направих го, но когато включа компютъра след 10-15 секунди сам гасне :(.

 

П.П. Направих това, което ми написа и когато се зареди ОС изключих компютъра. Отворих го и сложих новата карта. Затворих го и когато го пусна ... :(.

Link to comment
Сподели другаде

Оправих проблема. Оказа се, че не съм свързал нещо както трябва. Зареди се ОС и ми показа, че системата намира нов компонент. Сложих диска с драйверите, но след секунди инсталацията спря и ми се показа това съобщение:

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Опитай с драйвер от тази страница. Изтегли първия (на първия ред в таблицата). И за всеки случай да кажа: не тегли от трите линка вдясно, а само от единия. Това са различни миръри. Ползвай най-бързия за теб, макар да се съмнявам някой от трите да е дори леко бърз.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...