Jump to content

Проблеми и съвети при работа с Microsoft Word


Препоръчан пост

С Word 2010 съм. Има 4 иконки за подравняване на текст: ляво, средата, дясно и от двете страни. Как се използва тази четвъртата? Искам да подравня текст, но винаги остават големи разстояния между думите.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 412
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

ОК, 

пуснах ви линк в който можете да прочетете откъде се показва този знак, но не знам дали сте го прочел.

Принципно трябва да се инсталира от езиците да присъства и някакъв китайски, японски език.

Втори вариант е да си намерите Proofing Tools word 2010 и да ги инсталирате, като при самата инсталация трябва да сложите тик, да се инсталира и китайски(не само Английски и Български).

Надявам се да ви помогне.

post-18983-0-53690400-1399796753_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Да, с тази клавишна комбинация се получава подравняването, но все пак, ако може, бих желал да си сложа иконка. Може ли пак да ми пратиш оня линк, за да видя дали ще успея да го настроя, без да инсталирам разни неща?

Link to comment
Сподели другаде

Можеш ли да ми намериш линк с работеща добавка, която да инсталирам? Пробвах от няколко места, но не стават :(.

Или да ми помогнеш с настройките, за да се появи иконата.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...