Jump to content

проблем със свалянето


Препоръчан пост

Имам проблем с лаптоп-а които наскоро си взех незнам защо но не мога да свалям нищо от интернет. Не мога да разбера какъв е проблема, изписва ми грешка : "Internet explorer was not able to open this internet site. The requested site is either unavailable or cannot be found. Please try again later."

Проблема не е от Firewall защото го изключих,с Norton съм но не е и това проблема...и ми се изчерпват идеите, ако някой знае от какво може да е нека ми пише моля

Link to comment
Сподели другаде

Пробвай да свалиш ТОВА и кажи резултата.

Не виждам как тези черногорски заповеди помагат в случая, още повече, че са на различен от българския език.

Link to comment
Сподели другаде

Чесно казано незнам защото не мога да ги сваля...освен ако не кача Skype от диск...но няма логика защото интернета е наред нямам проблеми със сайтове само не ми позволява да свалям
Link to comment
Сподели другаде

Какъв точно продукт на Symantec ползваш - Norton Personal Firewall или Norton Internet Security? Ако е първото, имаш ли антивирусна и ако да, каква?

Пробвай с някой друг браузър: Firefox или Opera например.

Link to comment
Сподели другаде

Не виждам как тези черногорски заповеди помагат в случая, още повече, че са на различен от българския език.

Ами щом не разбираш - ще ти обясня.

Потребителят има проблем със свалянето на файлове по интернет. В случая давам линк към файл за сваляне с произволно съдържание, но от сигурно място / сървър на Софтвизия / . Идеята ? Ако LADY_DI успее да свали този файл значи при нея всичко е наред. Ако не - това ще ориентира вас, знаещите, какво да препоръчате.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравей LADY_DI !

Когато имах този проблем реших да пробвам през друг браузър (Mozilla Firefox) и си имаше сваляне от интернет.Странното е че в настройките на iE открих отметка за работа офлайн а всъщото време сърфирах в нета без проблем само дето не ми позволяваше сваляне на каквото и да било (което всъщност ме учуди най много - защото като я има тази отметка в настройките би трябвало да не отваря нито една търсена страница в интернет ).Махнах я за проба и тегленето от нета се оправи. Може при теб да е друг проблема ,но сметнах за нужно да напиша това което въпреки че е странно ми се случи! :computer:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...