Jump to content

Проблем с камера ПОМОЩ!


Препоръчан пост

Вчера си купих лаптоп ЛИНК , това е модела,пише че има камера,нооооо :'( не мога да си я пусна. Незнам вече какво да правя,пък и не му разбирам особено ... :'( :girlangry: ако някой може да ми помогне ще е супер, че вече издивях тука...(уж ми е инсталирано ми е всичко от диска с драйверите)
Link to comment
Сподели другаде

Никъде в описанието не видях да пише, че този модел лаптоп има web-камера, но щом казваш че има, значи - има.

Като си отвориш My Computer (Computer - за Vista), случайно да се намира една иконка дето да прилича на видеокамера?

Link to comment
Сподели другаде

Ами няма, честно да ти кажа незнам вече дали наистина има камера :( защото отгоре си има едно прозорче за камера уж има си бутони за камера ама...нестава виж тука какво пише-има маи 1.3 мегапикс. камера link или тоя и оня горе са различни модели?
Link to comment
Сподели другаде

Напълно е възможно да нямаш инсталиран драйвер за web-камерата.

Това може да се провери с програмката: amcap

 

ПП Добре е да кажеш каква операционна система има инсталирана на лаптоп-а ти (XP или Vista), за да можем да ти предложим драйвер за камерата (в случай, че "някой" е пропуснал да направи това....)

Link to comment
Сподели другаде

В сайта на АСУС, камерата е дадена като опция (поне за Х50C - X50N не му намерих характеристиките), така, че е вероятно да има прозорче но без камера. Oще повече, че двата предоставни от теб линка, са към различни фирми, а никой търговец няма да пропусне дадена опция, която да оправдае малко по-високата цена. Виж в дивайс менъджера (след като инсталираш драйверите за камерата от сайта (има и за модела X50N) ) имаш ли устройства с жълти въпросителни, или още по-лошо- с удивителни.
Link to comment
Сподели другаде

Моя е подобен и камерата е въртяща! На снимката на този модел не видях да има камера като моята. Пък май и в описанието не видях да се споменава камера. Но все пак снимката е малка. ТУК можеш да видиш за какво говоря.
Link to comment
Сподели другаде

Взех си същия лаптоп преди седмица!!! В Технополис се кълнат, че има камера, но аз също не можах да я намеря и да я накарам да работи. Инсталирах всички налични драйвъри от дисковете, които ми дадоха. Нема и нема. Блутуута също не ми работи.

В линка в reset по-рано пишеше, че има 1.3 mpx камера - редактирано е и вече го няма това. Странна работа.

Аз съм с Windows Vista Ultimate 64 SP1.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...