Jump to content

Ръководство конвертиране (рипване) на DVD в AVI


Препоръчан пост

  • Отговори 160
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

А сигурен ли си, че правилно посочваш настройките в DGMPGDec? Можеш да конвертираш филма с Auto Gordian Knot и да видиш дали ще има проблем. Само с един филм в NTSC ли си опитвал или повече?

Разминаването константно ли е през целия филм или постепенно се увеличава?

Link to comment
Сподели другаде

А сигурен ли си, че правилно посочваш настройките в DGMPGDec? Можеш да конвертираш филма с Auto Gordian Knot и да видиш дали ще има проблем. Само с един филм в NTSC ли си опитвал или повече?

Разминаването константно ли е през целия филм или постепенно се увеличава?

 

Като за начало както казах каквото е написано горе такова правя, не съм си измислял мой настройки и непропускам нищо. С всичка NTSC който съм пробвал става така , ся пак пробвам давидя как е разминаването защото не съм обърнал голямо внимание как е дали е константно или постепенно се увеличава. Такаче след този рип ще ти кажа как е разминаването. :)

Link to comment
Сподели другаде

разминаването става постепенно отначало няма никакво разминаване а в края немога да раззбера дали думите изпреварват картината или картната изпреварва думите а има и още една грешка която ми дава с DGindex и тази грешка само пак при NTSC http://store.picbg.net/pubpic/E5/05/b110c92b8e7ee505.JPG
Link to comment
Сподели другаде

Ти опитвал ли си да рипнеш и по двата пътя - кликайки Да и Не?

С актуални версии ли си на програмата? Обновил ли си DGIndex?

 

 

да ти кажа чено не съм пробвал да рипвам с да и с не само с да съм рипвал ся ще се пробвам с не да рипна да видим какво ще стане. Нищо не съм обновявал. :)

Link to comment
Сподели другаде

Привет ,

Имам следния проблем ......... след рипване с DVD Decrypt звука избързва с 15 сек. В началото на DVD има зашити няколко .vob с номер vts_6 ,vts_9,vts_15 (това са надписите за пиратстването) и други подобни , а филма е в vts_1 .

Изместването на звука в DVD-lab PRO 2 не дава желания ефект ,звука си остава на същото място .

Link to comment
Сподели другаде

Привет ,

Имам следния проблем ......... след рипване с DVD Decrypt звука избързва с 15 сек.

Т.е. декриптваш даден DVD филм на твърдия диск и след това го пускаш от твърдия диск с някой плеър и има десинхронизация?

Ако е така, при възпроизвеждане на филма директно от DVD диска има ли проблем?

Link to comment
Сподели другаде

Т.е. декриптваш даден DVD филм на твърдия диск и след това го пускаш от твърдия диск с някой плеър и има десинхронизация?

Ако е така, при възпроизвеждане на филма директно от DVD диска има ли проблем?

 

с DVD няма проблем всичко си е ОК

проблема е само в тези няколко vob за пиратството и едни 36 секунди лого на DOLBY DIGITAL,същото се получава и с AutoGK .Най-лошото е ,че и в DVD-lab PRO 2 дръпването на звука не помага :bang:

Link to comment
Сподели другаде

Момент. Искаш да кажеш, че със самия филм няма проблеми с десинхронизация, а проблемът е само с логото на Dolby Digital и антипиратския клип? Ако е така, толкова ли са ти важни?
Link to comment
Сподели другаде

Естествено не ми пука за тех. Но отместването е равно на сбора от тяхното време.И не ми е ясно защо се получава така, до сега не съм имал подобен проблем.Срещал съм подобен проблем с AutoGK но с DVD Decrypter не се е случвало
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Мързи ме да измислям някакво по-специално заключение. А и се съмнявам някой да ги чете заключенията.

 

Та,... надявам се да съм бил полезен и да сте научили нови неща.

 

Приемат се различни препоръки и идеи за обогатяване и подобряване на материала.

Имам предложение за заключение, защо се надявах че ще видя такова. Свикнал съм романите, които чета да имат заключения. А тоя направо ме разплака. Какъв живот има само един прост филм и през какво минава докато не пасне на едно малко тъпо CD. Чак се разплаках :'( . Ама края ти куца. Трябва да е нещо от руда на - "И после записвате филма на диска/дисковете и живеете мирно и щастливо до следващия филм, когато от ново ще искате си пръснете мозъците след изчисления и чакалене на резултати. " Но иначе статията е най-подробната, която съм виждал по въпроса. На мен лично не ми трябват чит-чат лафове, уводи и заключения, прахосват място от Интернет пространството, всеки път когато пишеш повече от нужното в пост на форум, някое малко хлапе плачe, защото не може да постне "lOl" или "10x" някъде си.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Здравейте,

искам да питам защо не ми дава да избера субтитри?

Полето за избор ми стои празно, а двд има бг субтитри.

http://store.picbg.net/pubpic/34/95/41d7115b5b0e3495.JPG

Благодаря предварително.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...