Jump to content

Боровинки или Круши


emz

Кое харесвате повече - боровинки или круши  

29 потребители са гласували

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчан пост

http://www.phys.uni-sofia.bg/~viktor/patepisi/rila-skakavcite/borovinki.jpghttp://www.alabala.org/wp-content/uploads/pear.jpg

 

:cooldude:

Знам, че е малко смешна темата, но имах такъв спор с един приятел днес :). Просто той казва, че крушата е по-вкусна от боровинките. Аз мисля противното! Кажете вие мнението си :crazy:

 

----------------

Сега слушам: Радио NRJ

Link to comment
Сподели другаде

Ако се абстрахираме от факта, че въпросът е изцяло субективен и правилен отговор на практика няма, ще се осмеля да кажа крушата. За нея гласувах, защото това е и основния въпрос в темата. И все пак прасковите rule! :)
Link to comment
Сподели другаде

Аааа, под формата на конфитюр ягодите просто избиват конкуренцията. :)

И тука съм съгласен, но не бих отказал и сладко от смокини или малини :)

 

Малко сменихте ме темата, ама като се говори за ядене :)

Link to comment
Сподели другаде

Навремето обожавах круши, но сега нещо ме боли корема като ги ям, така че си гласувах за боровинките, особено за начина, по който те боядисват :-D
Link to comment
Сподели другаде

Толкова отдавна не съм хапвал боровинки, че почти съм забравил вкуса им.

Как може да се спори за вкусови възприятия не знам :)

Но за "харесване", нека кажем , че и аз съм привърженик на Крушите :) , но не зелените, а онези които са точно узрели, самички паднали на земята, без да се налага да ги :bat:

Но ако говорим за кое е по-сладко :) смятам че това са боровинките. Ако говорим и за по-неповторим вкус , отново боровинките.

И преди някой да е запитал, "е как така избираш крушата тогава?" , ами ... "въпрос на вкус .. и котката си облизала опашката" :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...