Прехвърляне към съдържание

Снимка

Новини: Nokia 888 - Телефонът на бъдещето!

• Моля, влезте, за да отговорите
22 отговора по тази тема

#1 coojoe_213

coojoe_213

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 982 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 08:14

Здравейте. Наскоро ми се мерна пред погледа ''тази красота'' и сега ще я покажа на тези, които не са я виждали :). Все още има бедна информация, относно техническите характеристики, но след като Apple направи и продължава да прави своя бум с Iphone, до сами можем да си отговорим на въпроса, що-годе ще представлява тази Нокиа.
Клипчето по концесията на телефона, можете да погледнете тук

Прикрепен(и) файл(ове)

• Прикрепен файл  untitled.JPG   16.65К   92 Брой изтегляния
  • Прикрепен файл  vf.JPG   28.15К   91 Брой изтегляния
  • Прикрепен файл  ds.JPG   14.15К   91 Брой изтегляния
  • Прикрепен файл  untitled.JPG   21.82К   88 Брой изтегляния

http://www.nad.url.bg/ - АУДИО ТЕХНИКА НА НИСКИ ЦЕНИ

#2 Pantockrator

Pantockrator

Restart the Revolution!

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 681 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 09:41

Стига бе! Това ако стане истина си искам Бенефона. Оня Спиката. :giggle:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#3 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 11:08

http://www.nokia888.com/

Интересна идея от Нокиа :thumbsup:

#4 coojoe_213

coojoe_213

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 982 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 11:18

Лично аз мен, това е определено уникално. Стил, дизайн, абе въобще чак ме е срам да коментирам :).

#5 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23189 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 13:03

Браво на Nokia за въображението им. И все пак това е концепционален "телефон" - как Nokia си представя комуникацията в бъдеще. Такъв телефон за момента няма. Той е само на хартия/компютър. Дори е напълно възможно никога да не се създаде този телефон. Но ако ще се появи, не го очаквайте близките години, защото най-вероятно би били на пазара (ако се създаде) по-скоро в по-далечното бъдеще.
Много филми гледате. :)

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#6 VIS

VIS

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1370 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 16:17

Аз съм на мнението на Night_Raven. Такова нещо едва ли скоро ще се създаде. Ако се създаде предполагам поне 20-30 години по-късно, ако не и повече. Такива неща само по филмите ги има, да говориш на нещо тънко 1 мм. Аз идея си нямам как може да се създаде толкова тънко нещо, да има батерия вътре, да може да се комуникира чрез него, пък чак и мърда..
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

#7 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23189 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 16:52

Т0елефонът на клипа е монтаж и/или компютърна графика. Т.е. то си е измислено точно като филм. Просто това е визията на Nokia за бъдещето и я показват. Това не значи, че ще има такъв телефон. :)

#8 coojoe_213

coojoe_213

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 982 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 17:29

Аз съм на мнението на Night_Raven. Такова нещо едва ли скоро ще се създаде. Ако се създаде предполагам поне 20-30 години по-късно, ако не и повече. Такива неща само по филмите ги има, да говориш на нещо тънко 1 мм. Аз идея си нямам как може да се създаде толкова тънко нещо, да има батерия вътре, да може да се комуникира чрез него, пък чак и мърда..

Какви 20-30 години говориш. Ти не виждаш ли как технологиите напредват с всеки час, да не казвам и минута. Ако трябва да сме реалисти, макар и в широк акспект, след тези години, които си посочил за пример, просто не мога да ти опиша какво може би ще има, защото и двамата можем само да гадаем, но можем много добре да предположим.
Щом БМВ направиха първата си кола от мушама и разни подобни глупости, отделно с едикакъв си двигател, щом Apple създадоха ултратънак лап топ и същевременно толкова мощен /отделно Iphone-поредната красота и супермощен телефон - превъзхожда PlayStation 2 и PlayStation Portable, по абсолютно всякакви характеристики/. Като имаш впредвид, това са някакви баламски примери, които давам, а какви други неща се създават и са създадени, един бог знае.

#9 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23189 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 17:32

Това, че се създават, не значи, че ще видят бял свят сред масите от потребители веднага щом бъдат създадени и завършени като проект.

#10 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 17:38

Никой не е казал скоро, ако я създадат тази концепна идея ще е добре..когато и да е.

#11 coojoe_213

coojoe_213

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 982 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 18:10

Хи-хи :forgetit: . При тази конкуренция, която съществува межу корпорации, като Нокиа, Сони, Филипс и пр., всеки се стреми към нещо различно, нещо ново, нещо уникално. Толкова глупости си имаме вече на земята, че те сами знаят, че ако продължават така, няма да има не само кинти, ами и името умира. Всяка вечер, като гледам тъпите Бг реклами на М-тел, Глубол - какво да ви кажа, освен че са ебати тъпите реклами:). На дали ви е харесал някой телефон, даже и пари да имате да си го купите. Tе, нашите ''мощни''оператори освен глупавите си телефони, на Бг пазара няма да пуснат никога нищо хубаво и различно, ако ще 100 пъти по хубави нокии от тази да излезе.
Iphone, който се появи на пазара - нашите защо мислите не са го пуснали тук /сега някой ще каже -ама той, за България нямат лицензи и право да го пускат/, ами не е никак така, защото лично мои познати които искат да си го купят са около 13-14 на брой + мен = 15 ставаме. Как да го пуснат нашите, като хептен нямат да имат продажби на изтърканите си телефони. Та, ако нямаме възможност от чужбина /дали чрез познат, екскурзия, работа, e-bay.../, скоро няма да има никой от нас нещо, толкова хубаво, даже и да го има на пазара :).
Да не казвам, че Нокиа имат подписан договор до 2023г. да е върховия конкурент в целия свят /има документален филм за това - ще го потърся и ще ви дам да гледате ако искате, много е интересен/.

#12 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23189 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 19:07

Да не казвам, че Нокиа имат подписан договор до 2023г. да е върховия конкурент в целия свят /има документален филм за това - ще го потърся и ще ви дам да гледате ако искате, много е интересен/.

Брех, и с кого е подписан този "договор"?

#13 electric

electric

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 22 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 19:48

Като нищо мога да си го изпера в пералнята... :D

#14 coojoe_213

coojoe_213

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 982 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 23:44

Най-големият в света производител на клетъчни телефони "Нокиа" е сключила договор за $310 млн. с филипинския телеком "ГлоубТелеком", съобщи АП. Съгласно договора финландската компания ще изгради телекомуникационната мрежа на оператора във Филипините за системите GSM900 и 1800, както и ще предоставя пълната гама от услуги. "Глоуб Телеком" е филипинска корпорация, която е собственост на "Айала Корпорейшън" и Сингапурския телеком и е от най-големите телекомуникационни компании в страната. "Нокиа" е снабдявала с оборудване 105 оператора в 48 страни. През 2000 г. "Нокиа" е продала 128 млн. апарата, което е с 64% повече от предходната. Нетната й печалба за 2000 г. е била $3,5 млрд.

#15 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23189 мнения

Публикувано: 17 August 2008 - 23:55

И къде пише, че е сключила договор да е върховен конкурент в целия свят? Това просто показва, че Nokia имат много продажби и продават апаратура. Това няма нищо общо с това, което ти написа.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители