Jump to content

Ръководство/наръчник за работа с ImgBurn


Препоръчан пост

Явно не си чел правилата на форума. Въздържай се от даване на линкове към нелегални материали.

В случая избирам да се въздържа да помагам за подобни нелегални действия.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 380
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Благодаря за чудесното ръководство.

При мен обаче се появи следния проблем. При зададена скорост за запис 16х

post-3253-1235836022_thumb.png

записа протича на 1.2х

post-3253-1235836030_thumb.png

което е много бавно. Възможно ли е програмата да разчита на някоя услуга, която при мен да е спряна ?

Link to comment
Сподели другаде

Предполагам писачката ти е на ATA интерфейс.

Start -> Run -> пишеш devmgmt.msc -> OK. Двоен клик върху IDE ATA/ATAPI controllers, десен клик върху текущия ти контролер -> Uninstall -> OK. Рестартирай компютъра.

Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се за забавянето.

От доста време се канех да инсталирам „свеж“ Windows и сега го направих.

Програмката си записва идеално. ДВД за 6 мин. (без проверката)

Ако и боот дискове записва толкова добре от „Неро“ остава само спомена :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!Един френд ме помоли да му запиша една игра за XBox 360 с тази програма!По принцип използвам Nero,но той държи на ImgBurn.Та може ли да ми обясните кратичко и ясно как се записва игра за XBox 360,защото въпреки страхотното ревю така и не разбрах как става.Играта не е на едно ISO ами са една камара файлови...близо 70!
Link to comment
Сподели другаде

Доколкото виждам досега не си имал почти никакво вземане-даване с архиви и архиватори. Това, което имаш е архив, нацепен на много части. Разархивирай го първо и си го запиши след това.
Link to comment
Сподели другаде

Доколкото виждам досега не си имал почти никакво вземане-даване с архиви и архиватори. Това, което имаш е архив, нацепен на много части. Разархивирай го първо и си го запиши след това.

С архиви вземане-даване съм имал ама с игри...никакво!WinRAR-a изцвъка това.Сега отивам на първата секция-нали ?И си избирам кой от двата файла,Вие ще кажете от тук ?Последно въпросче:диска имате ли представа какъв трябва да е-двуслоен/двустранен?

Link to comment
Сподели другаде

1. Дискът трябва да е двуслоен, защото самият image е голям и не би се събрал на еднослоен.

2. От картинката посочи левия файл (с разширение .dvd).

3. Използвай само Verbatim двуслойни дискове.

Link to comment
Сподели другаде

1. Дискът трябва да е двуслоен, защото самият image е голям и не би се събрал на еднослоен.

2. От картинката посочи левия файл (с разширение .dvd).

3. Използвай само Verbatim двуслойни дискове.

Много благодаря за обясненията и съвета!Най-вероятно утре ще го драсна диска.Дано всичко е точно,та да се похваля! :hesthebest:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
Здравейте, инсталирах новата версия ,но имам проблем с българският превод.Като я стартирам ми извежда 2 съобщения ,че превода трябва да се ъпдейтне.На едното съобщение пише ,че имало 3записа вместо4 ,а на другото 4 вместо 5 нещо свързано с/Control name: Panel_isobuild_single layer _profile и double layer_profile./ Ако някой може да помогне ще съм му благодарен.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, инсталирах новата версия ,но имам проблем с българският превод.Като я стартирам ми извежда 2 съобщения ,че превода трябва да се ъпдейтне.На едното съобщение пише ,че имало 3записа вместо4 ,а на другото 4 вместо 5 нещо свързано с/Control name: Panel_isobuild_single layer _profile и double layer_profile./ Ако някой може да помогне ще съм му благодарен.

 

Прегледай тази тема и си дръпни обновения превод от линка, който Night_Raven е дал... А, да... пътьом, можеш да му пишеш и една благодарност, че предоставя превода, още преди от ImgBurn, да са го пуснали официално.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...