Jump to content

Ръководство/наръчник за работа с ImgBurn


Препоръчан пост

И все пак да попитам дисковете, които се четат както искаш да се четат, с коя програма са записвани? Може да погледна настройките или да открия евентуалната причина за проблема.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 380
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

И все пак да попитам дисковете, които се четат както искаш да се четат, с коя програма са записвани? Може да погледна настройките или да открия евентуалната причина за проблема.

 

С Ashampoo. :bored: :blink:

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Здр.Парво искам да кажа,че сам савсем боса в тия програми.Изтеглих imgburner.Следвах вашите инструкции.Уж записа,а филма не трагва.Показаха се само папките.Но не ми е ясно едно-какво трябва да напиша на destination.Като незнам каква ми е записвачката-показва ми[ 0.0.0] optiarcDWD RW AD-7540A(E:)Може би там ми е грешката при записването,но като не разбирам.моля помогнете :crosseyes1:
Link to comment
Сподели другаде

Аз пък от своя страна ще помоля за уточнение кои точно инструкции си следвала и къде точно по време на инструкциите е възникнал момента на объркването?

Не че нещо, но програмата е доста лесна за работа (в основната си част) и смятам инструкциите за достатъчно ясни и подробни. Чак се учудвам, че има нещо неясно/объркано.

Link to comment
Сподели другаде

СЛЕДВАХ ТВОЕТО РАКОВОДСТВО/НАРАЧНИК ЗА РАБОТА С ИМГ.ЗА ЗАПИС НА ФИЛМ НА ДВД.ИНСТАЛИРАХ ПРОГРАМАТА КАКТО ТРЯБВА.НЕЯСНО МИ БЕШЕ КАКВО ТРЯБВА ДА НАПИША В ГРАФАТА DESTINATION-НА МЕН МИ СЕ ИЗПИСВА В ТАЗИ ГРАФА-[0.0.0] OPTIARS DWD RW AD-7540A (E:) TAKA ЛИ ТРЯБВА ДА МИ ПИШЕ.В КРАИНА СМЕТКА САМ ЗАПИСАЛА ФИЛМА,ПУСНАХ ГО НА ДВД-ТО,НА ЛАПТОПА НЕ ТРАГВА.НО ПАК НЕ ИЗЛИЗАТ СУБТИТРИТЕ.ФИЛМА Е В 2 ЧАСТИ,ОБЩО 4 ФАИЛА-1.СД1 2.СУБТИТРИ 3.СД2 4.СУБТИТРИ.
Link to comment
Сподели другаде

Не разбирам как така трябва да пишеш нещо в полето Destination. Ако записваш на диск/устройство, а не създаваш image файл, там ще има падащо меню с наличните устройства. От това меню си избираш записващото устройство, в което си сложила диск, на който искаш да запишеш. Не виждам какво сложно има. Ако имаш само едно-единствено устройство, то няма да има нужда да избираш нищо.

Къде не се появяват субтитрите? Какво изписва като не тръгва на лаптопа? Опитай се малко по-подробно да обясниш.

 

P.S.: и не пиши само с главни букви. Освен, че не е редно, ами не е и нужно. Можем да четем и малки букви.

Link to comment
Сподели другаде

Парво,благодаря за вниманието.Второ отскоро имам комп(имах голямо желание за комп,,а знания малко) и неща,които за теб са прости и лесни,за мен са сложни и трудни.За destination ми стана ясно.

На лаптопа пуснах диска(имам InterVideo WinDWD4),не ми показва нищо.Стои си само на парвата картинка на Inter.....,диска не трагва.Пуснах го на домашното двд,показа ми две папки.Избрах парвата(СД1) на филма,филма трагна,но не ми излизат никакви субтитри.Апри копирането ги "влачих" и тях.Това е.Дано си ме разбрал.Предполагам,че не мога да обясня както трябва.

Link to comment
Сподели другаде

Имаш ли инсталиран пакет с кодеци на компютъра? Други филми възпроизвеждат ли се нормално?

Не всеки DVD плеър поддържа субтитри от отделен файл, така че по всяка вероятност няма да стане. Алтернативата е да вградиш субтитрите в самия файл с помощта на AVI ReComp.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за саветите.Мисля,че имам такива кодеци(прочела сам някаде в комп.нещо подобно-кодек).Предполагам че това са кодеци.Да,други филми сам пускала на лаптопа и трагват без проблем.Трябва да инсталирам тази програма,която си ми препорачал.Дано стане(и наи-вече дано успея да се справя :crosseyes1: ).
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Прочетах внимателно ръководството. Въпроса ми е. Искам от презаписваем DVD с три филма в него да взема два, да ги събера с други три от паметта на компютъра и да ги запиша на DVD-R. Може ли да предложите друга програма различна от Неро, която да го прави?
Link to comment
Сподели другаде

Някъде греша? Използвам - Create image from disc ! Не ми трябва всичко което е на DVD-то, не мога да отделя необходимата имформация, за да я събера с друга от компютъра и направя на нов диск. В поле Source ми показва само информация за CD-то, а не какви файлове има там!
Link to comment
Сподели другаде

Започвам да си мисля, че си много далеч от истината - т.е. ползваш напълно погрешна програма. Какви видео файлове има въобще на този диск - DVD, AVI,... и какво точно искаш да направиш?
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за вниманието! Не съм в час с терминологията и за това не съм достатъчно ясен. Искам да събера шест филма по 700МВ DVDRip.XviD в един DVD диск. Три от тях са в паметта на компа, а другите са на два различни DVD диска. Опитах да го направя, но не мога да разделя, това което се е получило в image файла.Не ми трябват всичките" папки" от него. В предните ми писания въпроса е същия . Опитвам се да представя въпроса по различен начин.

 

Забележка: ImgBurn не може да създава image файлове на DVD дискове, защото това изисква декриптиране, а именно това е забранено на автора да разработва и затова е спряна и работата по предишната му програма - DVD Decrypter.

Този пасаж съм го чел???

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...