Jump to content

Ръководство/наръчник за работа с ImgBurn


Препоръчан пост

Здравейте, бях доста зает тези дни...Оправих си образа с УлтраИсо - ей така, за всеки случай да имам един такъв майкрософтско приятелски настроен. Иначе съм съгласен, че в крайна сметка така са си го направили инструментчето хората.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 years later...
  • Отговори 380
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте на всички, 

рових се в интернет, но за момента нищо не ми излезе от моето търсене, което е следното: При запис с тази програма на dvd, как мога да заключа файла, така че да не може да се копира dvd-то, а само да се чете?

Има ли такава опция или ще трябва да се насоча към нейна алтернатива (дори и платена), защото dvd-то е инсталационно.

Ще съм ви благодарен за някакви насоки!

Поздрави

Link to comment
Сподели другаде

Не мисля, че има начин да защитиш диск от копиране. От изпълнение/отваряне на файлове на диска трябва да може. Попадал съм на програми, които криптират съдържанието, предназначено за диска, след което това после се записва. Дали функционират и ако да, колко добре, не мога да кажа, защото никога не съм използвал подобни.

 

Какво толкова има на този диск?

Link to comment
Сподели другаде

Здравей, създадох си една стартираща програма по желание на клиент, която искам да защитя защото реално е мое произведение и да си я продавам, но пък искам и да не може да се копира ( не че няма начин, в БГ сме) но все пак. Така съм я направил, че като се сложи диска се копират определени файлове, но голямата част се задейства от двд-то, ако го няма него програмата не работи.
Май няма да се получи, но все пак ми се искаше да се допитам.
Благодаря ти много.

Link to comment
Сподели другаде

Тук идва най-трудния момент след направата. Защитата може да се изпълни по над 1000 вида начини. За да е ефикасна защитата, програмата ти трябва да умее да работи с генерирани данни от хардуера на компютъра. Потребителя вписва своето ID, а програмата ще запише лиценза в регистрите с уникален ключ, работещ само за това ID. Никаква идея си нямам от къде може да консумираш подобна схема.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...