Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 87
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Tools -> Preferences... -> Programs -> слагаш отметка на Check if Opera is the default browser on start-up. Кликаш Details... и избираш за кои файлове и протоколи да ти е основният. Кликаш OK и рестартираш Opera. И все пак Opera е трябвало да те пита още с първото си стартиране. Ако това не помага, изтегли и инсталирай SetBrowser (42KB). Стартирай я. Горе вляво избери Opera / other. Кликни бутон Preferences и сложи отметки на всички опции. Кликни Specify location... и посочи Opera.exe. Готово.
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
За да не отварям нова тема ще питам тук: има ли начин да изключа торент клиента на операта, защото при всяко теглене ми се налага да стартирам и лисицата, за да стартирам тегленето с торент клиента, който ползвам.
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

А аз искам да питам - може ли да се смени фона на страницата която отварям с опера на нещо различно от бяло и да се запази структурата на текста и страницата?

Пробвах настройките в опцията: Стил и нищо не става - ако сменя цвета, текста на страницата става разтеглен надолу и има само по две три думи на ред - ако се оправи текста да е нормален фона не може да се промени- защо така?? Става въпрос за опера 9,52

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Ако става въпрос за стартовата страница може да се смени.Отвори Опера и натисни клавишна комбинация Shift+F12 ,от отворилия се прозорец маркираш отметка върху (Търсене на още облици ) и чакаш да се заредят в прозореца от където ги преглеждаш и избираш някой облик по твой вкус и готово.Лично аз съм с този облик - mironix_light-3_2a

Пробвай ако правилно съм те разбрал за това е ставало на въпрос, а пък ако не е - пиши !!! :computer:

Link to comment
Сподели другаде

Ако за това си питал ПИШИ !!!

Окакто си питал МакЛамер

А аз искам да питам - може ли да се смени фона на страницата която отварям с опера на нещо различно от бяло и да се запази структурата на текста и страницата?

Пробвах настройките в опцията: Стил и нищо не става - ако сменя цвета, текста на страницата става разтеглен надолу и има само по две три думи на ред - ако се оправи текста да е нормален фона не може да се промени- защо така?? Става въпрос за опера 9,52

не си се включвал да кажеш дали за това става на въпрос.Виж как е при мен:post-6283-1228333886_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Здравейте! Имам следния проблем с Опера под Убунту 8.04 - при отваряне на страници не могат да се преглеждат рекламни банери,трейлъри на филми и др. подобни- има празни бели полета, с Мозила няма проблем. Как да оправя нещата?
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте! Имам следния проблем с Опера под Убунту 8.04 - при отваряне на страници не могат да се преглеждат рекламни банери,трейлъри на филми и др. подобни- има празни бели полета, с Мозила няма проблем. Как да оправя нещата?

 

 

Отваряш си браузъра , отиваш на Инструменти-->Настройки-->Уеб страници и маркираш "Всички изображения'

Трябва да стане .

Link to comment
Сподели другаде

Отваряш си браузъра , отиваш на Инструменти-->Настройки-->Уеб страници и маркираш "Всички изображения'

Трябва да стане .

Не става, бели полета и това е даже не ми предлага да изтегля плъгини.

Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...
Здравейте! Реших да не създавам нова тема, а да попитам тук за проблема ми. Преди няколко дни,след пускане на компютъра отворих един сайт( с Опера) за гледане на клипчета в Интернет. Тогава обаче ми изписа съобщението, че за да мога да гледам клипчетата, трябва да имам инсталирам Adobe Flash Player.Проблема се крие в това, имам инсталиран такъв плейър на компютъра и при другите браузъри(визирам IE и Mozilla Firefox) той си работи перфектно. Нищо не съм пипал по настройките.Просто ей така ми излезе съобщението. Инсталирах по-стара, после по-нова версия на Оpera, но проблема все така си оставаше.Опитах се да намеря някаква настройка за този плейър, но търсенето ми удари на камък. Ако можете да ме посъветвате, какво да направя за да оправя проблема ще съм Ви изключително благодарен.
Link to comment
Сподели другаде

Погледни в настройките на Opera, да не са ти изключени Flash анимациите и JavaScript

 

Настройки =>Подробни=>Съдържание=>Гледаш как са отметките.

 

Чувствам се леко :blush: . Мислех че е нещо по-сериозно. Ама и аз толкова съм гледал явно :blink: . Както и да е. Мерси draco_volans за бързия и подробен отговор. Стана! Благодаря отново! :OK:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...