Jump to content

Желания за превод и линкове към превод на програми


Препоръчан пост

като натиснеш ctrl+h ти ги изкарва в по-човешки вид и кирилицата излиза коректно, но като добавя допълнителни букви ми скапва файла, явно изпускам нещо

Аз не мога да работя с тази програма иначе щах да опитам. Ще кажа на Bfaf за кирилицата, дано той успее да получи здрав файл.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 177
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Съжалявам, че ще те разочаровам, но програмата е доста голяма и ме съмнява, че някой ще се навие да я преведе.

 

ПС: Сега е моментът някой да покаже, че греша :)

 

По-принцип си прав, но ако няколко човека обединят усилия- поделяйки си различните приложения- може да се случи чудо.

Така или инъче, българите трябва да се научим да работим в екип, зада ни се случват хувавите неща!

 

Трябва ни един мениджър, да раздели програмата на парчета, да раздаде тези парчета на отделните момчета а след това

момчетата да сглобят парчетата :)

Не е сложно, струва ми се.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Здравейте, искам да попитам може ли някой да преведе тази програма за биоритмите на всеки човек? Тя е много полезна. Преди време по нея в градския транспорт изчисляваха критичните точки на шофиорите и ги слагаха почивка в тези дни.Предварително Ви благодаря.Биоритми

Критични са дните, когато се събират 2 или 3 от линиите в един ден.

Не може ли някой да преведе тази програма. Полезна е за всички. Предварително благодаря.

Биоритми

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Аха знам но може би ще се намери някой :)Играта се казва Port Royale 2.

Ето официалния сайт на играта,тя е нещо от типа на стратегиите.Ето и една статийка за играта на български.

Link to comment
Сподели другаде

:lookaround: Моля помогнете ми ,ако някой знае има ли и ако има откъде да намеря превод за "ZoneAlarm Internet Security Suite"!Благодаря ви предварително!

Предлагам ти на руски : http://softsearch.ru/pcgi/search.cgi?text=...%fb%20zonealarm - тук можеш да потърсиш твоята версия ..........

Link to comment
Сподели другаде

С гордост обявявам, че от вчера ImgBurn се сдоби с превод на български език. Можете да го изтеглите от тази страница. Разархивира се в папка Languages в папката на ImgBurn (по подразбиране е C:\Program Files\ImgBurn\Languages). След това се стартира програмата, меню Tools -> Settings... и се избира език от падащото меню Language.

Сметнах, че една от най-добрите (може би дори най-добрата) програма за запис на дискове заслужава превод, затова направих такъв.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...