Jump to content

Желания за превод и линкове към превод на програми


Препоръчан пост

  • Отговори 177
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Благодаря, сър Уилям, но не мога да го инсталирам, въпреки че спазвам инструкциите на братушката.Можеш ли да помогнеш?

Link to comment
Сподели другаде

За съжаление не използвам програмата и в момента имам само Линукс под ръка, но ето какво трябва да направиш според мен:

Разархивираш езиковия файл с winrar. Трябва да се получи някакъв файл с разширение .dll, който да поставиш в папката на Spy Sweeper. Виж дали има поддиректория за език (language, lang или нещо подобно.) и ако има, копирай го там. После стартирай програмата и виж дали има опция за смяна на езика (или това може би става автоматично).

Успех!

Link to comment
Сподели другаде

За съжаление не използвам програмата и в момента имам само Линукс под ръка, но ето какво трябва да направиш според мен:

Разархивираш езиковия файл с winrar. Трябва да се получи някакъв файл с разширение .dll, който да поставиш в папката на Spy Sweeper. Виж дали има поддиректория за език (language, lang или нещо подобно.) и ако има, копирай го там. После стартирай програмата и виж дали има опция за смяна на езика (или това може би става автоматично).

Успех!

Правя точно това, разархивира се ланг-файл, копирам си ориг.ланг-фаил/англ./, зар да си го запазя и като тръгна да копирам/или премествам/ новия разархивиран файл в инстал.директория на spy sweeper-a, ми излиза съобщение, че файла не може да се копира/премести в желаната директория.Може би има някаква защита, пък и няма опции за смяна на езика, вероятно става автома-тично, ако въобще е възможно.

Link to comment
Сподели другаде

докато правиш това ... програмата пусната ли е ? ( ако е ... спри я и пробвай пак .. )

"Естествено, не ставай смешен!"

Получавам руско съобщение, че някои файлове не са създадени, а Уина ми казва ,че не може да се създаде " language.dll". фаил. При положение ,че съм изтрил/копирал на друго място/ ориг. езиков фаил.На всичко отгоре, при всеки опит за смяна на езика, програмата ми се скапва и трябва да я преинсталирам.

Голям казус, голям мозъчен гъдел,а?

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Може ли някой да преведе "Microsoft Autoroute 2006". Ако трябва ще кача някой файл от дисковете или от директорията дето е инсталирана. :blush:

 

Благодаря предварително !!!

Link to comment
Сподели другаде

Пичове, ще ви бъда благодарен ако преведете нещичко за програмата Alcohol 120%. Доста си поитрах с нея, но така и не достигнах някакни съществени резултати. <_< :o :huh: :unsure: ;)

 

Последните 2 версии са с вграден бг.превод

Link to comment
Сподели другаде

Може ли някой да преведе "Microsoft Autoroute 2006". Ако трябва ще кача някой файл от дисковете или от директорията дето е инсталирана. :blush:

 

Благодаря предварително !!!

Не мисля, че ще е толкова лесно, макар и много да ми се иска. Майкрософт са пословични със защитата на своите продукти и не желаят толкова лесно те да бъдат превеждани. Трябва да проверя дали може да се преведе даден файл и да се постави в папката на програмата или трябва да се използват по-специфични методи, но все пак си мисля, че няма да стане.

Link to comment
Сподели другаде

Линка не работи ,а и е за версия 2.30,а аз искам за версия 2.7

Линка не работи, защото сигурно са го махнали. Трябваше да го копирам на нашия сървър по-рано. Иначе им писах пак с предложение да преведа новата версия. Малко странно, че искаш превод за 2.7, при положение, че излезе снощи :cooldude:

 

Писах на Андрю да преведа и другите му продукти, сега ще видя какво ще отговори.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Търся превод за KMPlayer. Това е корейски плеър, който придобива много голяма популярност.

Ще го погледна и може да го подхвана, ако вече няма превод.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...