Jump to content

Желания за превод и линкове към превод на програми


Препоръчан пост

Здравейте!

Ще бъда много благодарна,ако някой се наеме да преведе AUTOCAD CIVIL 3D 2008 или може някой да ми каже как мога аз да си я преведа!!!!

 

 

Трудна работа ! Едва ли някой ще се хване да я превежда безплатно, а очевидно от Autodesk също нямат голям интерес продуктите им да са на български. Преди време усилено търсих превод на AutoCAD 2008, пущах множество призиви за помощ на различни места , но уви. Заех се сам и поради липса на знания и умения в подобен род начинания , май си избрах най-трудният начин - пряка редакция на мета таговете (мисля, че така се води). Не е нещо сложно, но пък отнема много време и до момента съм готов с по-голямата част от менюто на AutoCAD. За останалата част просто нямам идея кога и как ще я направя - някои от думите не разбрах как точно да ги преведа, за повечето команди и съкращения да не говорим .... Използвах за целта едно ръководство и смея да твърдя, че до момента превода е точен. С други думи превеждам менюто, но цялата програма не е по силите ми.

 

Така изглежда прозореца на AutoCAD 2008 след промяната на български ! :bgflag:

post-12705-017214200 1285615993_thumb.png

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • Отговори 177
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

здравейте

имам нуйда от превод на една малка програмка, но не мога да отворя фаила с езика.(няма с какво) и се питам ако дам един линк дали някои ще ми помогне

http://fail1.hit.bg/INFOS.ENG

 

:bgflag:

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Link to comment
Сподели другаде

здравейте

имам нуйда от превод на една малка програмка, но не мога да отворя фаила с езика.(няма с какво) и се питам ако дам един линк дали някои ще ми помогне

http://fail1.hit.bg/INFOS.ENG

 

Така няма да стане (само с това файлче). Ако има възможност за превод, авторът на програмата трябва да има помощна програма за превод. Не казваш и коя е програмата.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

http://img.zamunda.net/bitbucket/womble_intro.jpg

MPEG Video Wizard DVD е продукт, който комбинира в едно всички останали продукти на Womble Multimedia Inc - MPEG Video Wizard и MPEG2VCR. Характерно за програмата е премахване на комерсиалните части (рекламите) от вашите филми, заснети от телевизията, без прекодиране, което означава че записът ще бъде 1:1 с оригиналният, без никаква загуба на качеството. Особеност на програмата е функнцията "smart rendering" - способността й да прекодира само местата в случаите, които го налагат. Същото важи и за момента, когато трябва да добавите преходни ефекти между клипове, което е свързано с прекодиране, програмата работи в интелигентен режим, като обработва само мястото на прекодирането.

http://img.zamunda.net/bitbucket/130406-MPEG_Video_Wizard_DVD.jpg

 

Програмата инсталира езиковите си файлове в папка Language и поддържа английски, немски и китайски. Линк за езиковия английски файл.

 

Ще ви бъда благодарен ако някои направи превода на български на тази прекрасна програма.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Ръкавицата хвърлена! Предизвикателството прието, сър! Потапям се в дебрите на .sib файла. :blink:

 

Edit: Вчера седнах и за около час и половина преведох около 30% от програмата. Ако в събота и неделя ми остане свободно време, до понеделник мисля че ще има готов превод.

 

Не се мъчи да я превеждаш, вече те изпреварих :bgflag: За "FastStone Image Viewer 4.3" превода е готов. Можете да го изтеглите от:

 

Линк 1

 

Линк 2

Link to comment
Сподели другаде

На всички желаещи ще изпратя пълен превод на AutoCad и подробно обяснение.

Превода е лично мой и е универсален за 2007-8-9-10.

Форматът е КЮ. Не поддържа Риибон функцията.Скоро ще му правя тази

добавка но нямам лиценз за 2010.На тези варианти съм паснал менюто

посредством официалната руска версия.Около 2.75 мб.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Абе някой няма ли да преведе Malware Defender,като гледам,май доста хора вече я използват и искат да се научат да работят със програмата,и ако е преведена на български ще е още по-добре.Мерси.
Link to comment
Сподели другаде

Превод на програмата няма да има. Вече съм предложил на автора да я преведа, но той не е заинтересован от езици, различни от китайски и английски.

Съществува възможността за превод на самия изпълним файл - т.нар. от мен "селски" метод, но той не би бил официален, би бил в нарушение на лиценза на програмата и би бил адски неудобен, защото ще трябва всяка нова версия да се превежда наново от нулата.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Привет на всички.

 

Представям ви НАЙ - УДОБНАТА програма за напомняния/аларми - WinAlarm.

 

Това е всевъзможно най - прекрасния софтуер. Програма ви заема НИЩОЖНИ ресурси, вероятно няма да затрудни и компютър на въглища. Голяма е ЕДВА 1.8 MB , а интерфейсът и е изключително приятен.

 

Програмата има доста функции, които за мен са изключително приятни. Когато дойде време да ти напомни нещо, спира филмът, който си загладал във захлас и не спира, докато не и кажеш да спре (натиснеш определения бутон или върху напомнянето). Има много приятна музика докато известява... Тук идва готината част - можете да си заредите ваша песен, която да ви събужда, напомня и etc. Можете да забранявате алармите, можете да ги пускате всекидневно, седмично, месечно или ДОРИ годишно. Можете да въведете всички неща, които трябва да направите - дати, рожденни дни и каквото се сетите. Можете да пишете произволно съдържание в алармата:

 

Пример: "Свърши ли оная работа, където трябваше да ходиш до онзи, бе, галфон?" :haha:

 

Програмата предлага и възможността да си настроите напомнянията само в определен ден от седмицата (всяка седмица). Още по - хубавото е, че има лог файл, който помни всички ваши задачи/бележки/аларми, дори вие да сте ги премахнали от самата програма. Има и още допълнителни екстри, но вие ще си ги разгледате като я свалите.

 

Програмата е преведена от мен, но тъй като все още не мога да се свържа с автора, който да добави българския език към програма, ще добавя езиковия файл, който вие ще добавите в необходимата папка.

 

 

Можете да свалите последната версия на програмата от тук:

 

WinAlarm

 

Превода на програмата може да изтеглите от тук:

 

Bulgarian.rar

 

След като сте инсталирали програмата ще трябва да "инсталирате" и езиковия файл. Това става много лесно:

 

Разархивирате "Bulgarian.rar" в избрана от вас папка/място. Разархивирания файл (Bulgarian.lng) ще трябва да сложим в папката на програмата. (Обикновен "Extract to" за по напредналите потребители)

 

Копирате "Bulgarian.lng" и го слагате във C:\Program Files\WinAlarm\Languages.

 

Излизате от програмата, след това я отваряте и сменята езика на български. Това става от нейното меню > Language > Bulgarian.

 

Надявам се програмата да ви хареса.

 

Поздрави,

 

Свастика.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 2 months later...
WinXP Manager v5.1.2 Това е точното наименование на програмата жестока е самоче за съжаление няма Български или Руски а толкова време се рових във интернет но нищо.
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...