Jump to content

Помогнете за Counter Strike 1.6


Препоръчан пост

Общо взето кой каквото се сети ...

Моите спомени са следните :

1. инсталирам играта

2. инсталирам някакъв пач

3. инсталирам cheating death

 

Преди години, когато играех съм си записал играта и сега я пробвам. Инсталацията минава. Инсталирам и някаква версия на CD и пач 19 и 22. Играта тръгва, но не мога нито да вляза в някакъв сървър, нито да създам такъв.

Ако някой се сеща как ставаше ...

Link to comment
Сподели другаде

Еми зависи от реализацията, но си мисля напълно прав. Само дето cheating death вече не се ползва в някои сървъри и не знам дали ще ти трябва. Иначе за пача търси най-високата версия, мисля че са обратно съвместими, ама ще те излъжа
Link to comment
Сподели другаде

В тоя форум има специалисти по софтуер, хардуер, някои определени програми, уеб разработка, програмиране... А най-големия идиот е най-компетентен в CS. Приятел, преди да те зарибя да играеш в моите сървъри, ще ти обясня как да играеш най-добре.

Първо това, което изброи е що-годе правилно. Първо инсталираш читава или с по-голям късмет чист CS. След това чист пач 23, повтарям 23. Нито 22, нито 27. След което, където се затрудниш - питаш тук. И сървърите - в подписа ми. :)

Start Game > Favorites > Add Server > cs.headoff.com:27015 и два пъти клик и си вътре. :)

Също така не влизай в измислени сървъри, да не се налага да оправяме глупави проблеми и съответно да преинсталираме, че регитрите се гъчат с нечитав СS.

Cheating-Death е ненужно, той спира само 6-7 годишните лапетии. След като обновяваха CD, 3 часа след него вече излизаше Cheating-Death Disabler. Пуска се вместо CD и си гледаш сини и червени квадратчета през стените. Лично, моите сървъри нямат никаква защита, освен многото админи и съм доволен.

Link to comment
Сподели другаде

Убеден съм, че с ваша помощ рано или късно ще се справя.

А има ли желаещи от време на време да поиграваме за отмора ?

Ако е в рамките на следващите 15 дни аз съм на линия :]

Link to comment
Сподели другаде

Благодарение вещата намеса на Крадец на рози успях да подкарам играта. Ще тестваме някои неща и ако всичко е наред ще предоставим необходимото за да си постреляме преди срещата на форума и предстоящата битка :svlove:
Link to comment
Сподели другаде

Ей това не съм го играл от 6-7 месеца, след като ни дисквалифицираха от един турнир, заради обиди към администратор от член на отбора и се разпаднахме... Та, мисълта ми е, че ще се радвам да поджиткаме малко, а и дано имате добри рефлекси, ако някой знае сървъри с VAC примерно или HL Guard или някой античиит, да казва, че да сме сигурни... :)

 

GL & HF

Link to comment
Сподели другаде

В интерес на истината ние сме по-скоро аматьори (или аз по-точно), така че ако ще играем, за да сме пушечно месо, то по-добре да не почваме :)

 

Е чак "пушечно месо" ... :giggle:

Ще играеме за удоволствие, гарантирано :hesthebest:

Само кажете къде и кога.

Link to comment
Сподели другаде

Е чак "пушечно месо" ... :giggle:

Ще играеме за удоволствие, гарантирано :hesthebest:

Само кажете къде и кога.

Най-добрата античийт система е спектатора. Не играя по турнири, занимавам се с воденето на екип админи и бързо ще усетя кой какъв е, при условие, че примерно ще играем в един от моите сървъри, за да няма лаг.

Link to comment
Сподели другаде

Най-добрата античийт система е спектатора. Не играя по турнири, занимавам се с воденето на екип админи и бързо ще усетя кой какъв е, при условие, че примерно ще играем в един от моите сървъри, за да няма лаг.

Не е така има много ситуаций, при които нещата изглеждат "нереални" затова предлагам като играеме всеки да снима демо и при поискаване да го прати, за да няма хър-мър :) . Това ее най-добрия античиит според мене.

Link to comment
Сподели другаде

Ааа, младежи, вие взехте нещата много на сериозно. Идеята е да си се събираме и на наш сървър и да "изпускаме парата". Професионалистите ще ни бъдат само от полза, но не си мислете, че нещата са на "кило месо и литър кръв" :no:

Крадец на рози , очаквам да кажеш резултата от теста на новата версия.

 

EDIT : Миленски, не бой се ! Ще ти пазя г..... ърба :kendo:

Link to comment
Сподели другаде

Дайте тази вечер да изпуснем малко пара, че на мене ми идват 2 изпита в понеделник и вторник, а на другите хора започва работната седмица.

 

ПС: Весо, ако се разберете нещо, пиши ми по skype или icq, какво сте се разбрали, че грам време нямам, за да следя форума

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...