Jump to content

Как се вкючва хак за CS


Препоръчан пост

На практика споренето не е прието, защото то е донякъде равносилно да спориш с и да се репчиш на полицай. Както те са органите на реда в реалния свят, така модераторите са техен аналог във форума.

Това може и да пречи на удоволствието на останалите играчи, но това не е против правилата на форума.

А и, честно казано, намирам CS за малоумна игра и не ми дреме особено за играчите й. Не че не бих я затворил, но наистина няма достатъчно основание за това.

Link to comment
Сподели другаде

На практика споренето не е прието, защото то е донякъде равносилно да спориш с и да се репчиш на полицай. Както те са органите на реда в реалния свят, така модераторите са техен аналог във форума.

Това може и да пречи на удоволствието на останалите играчи, но това не е против правилата на форума.

А и, честно казано, намирам CS за малоумна игра и не ми дреме особено за играчите й. Не че не бих я затворил, но наистина няма достатъчно основание за това.

Човече, аз не намирам нищо в starcraft, като игра, но чета с интерес темата ти. Може би съм един от малкото, които са я чели цялата. Казвайки малоумна ме обиждаш. А като кажем "полицай", то полицая трябва да е абсолютно обективен, нали? Добре, аналогично си представи да играете 20 човека на старкрафт, макар че, мисля, че не може и само един от тях, в случая този Кристиано и да произвежда всякакви единици в пъти повече и по-бързо от вас и т.н. Същото е, но той вижда през стени. Мисля, че всички сме равнопоставени в този форум, модераторите не са по-умни или са? Ако не са, то тогава можем да изказваме мнение, но в никакъв случай не спорим.

Link to comment
Сподели другаде

Напълно нясно съм какво прави хакът в CS. Знам и колко е изнервящо, защото аз съм играл CS.

Полицаят трябва да е обективен, да, но нали знаеш, че обективността пак си е субективна. Т.е. това, което за един е обективно мнение, за друг е субективно. Така че нещата пак опират до лична преценка. Когато един полицай е в ситуация, която не е описана в правилника, на практика полицаят трябва лично да прецени дали и как да се намеси. Дори и в такъв случай никой гражданин не би оспорил решението му, защото би възпрепятствал работата на органите на реда, което си е наказуемо.

Аз не обиждам теб, а играта. Това, че някой се е обидил от това, е изцяло негов проблем.

Link to comment
Сподели другаде

:offtopic:

Много се отклонихме от темата ... за бой сте всичките, дано да не стане студено :Р

 

Даването на информация как да се инсталира хак за игра, си зависи от това дали искате да развалите удоволствието на другите от играта.

Вместо да му описвате как се пуска хак или да спорите за други неща, можехте да го накарате да разбере, че така не е правилно да се играе и няма да се научи да играе така...

 

Ако знам, че съм прав, защо да не спора с който и да е .. дали ще е админ или модер., а аз да съм потребител.

Обаче ще трябва да давам факти, за нещо или друго .. а не да си споря напразно.

Но си зависи и от модер, дали ще го възприеме добре или не.. дали ще е някой ... и като се ядоса да почне да раздава банчета ....

 

дано сте ме разбрали .. мисля утре, да локна темата, че на нищо я направихме :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...