Jump to content

Как се вкючва хак за CS


Препоръчан пост

На практика темата не е против правилата и не чак толкова неетична, че да оправдава затваряне. И все пак лично аз не бих помогнал за такова нещо.
Link to comment
Сподели другаде

На практика темата не е против правилата и не чак толкова неетична, че да оправдава затваряне. И все пак лично аз не бих помогнал за такова нещо.

Кое не е против правилата?

3. Забранява се публикуването на всякаква нелегална информация (кракове, пачове, генератори, пароли, серийни номера, музика, филми, книги и други) както и информация за извършване на негелани действия (открадване на пароли, проникване в чужди компютри, нелегално наблюдение и други подобни), искането на подобна информация или подпомагането за намирането й чрез форума (чрез лични съобщения), както и препращането към сайтове с такава информация.

 

Смятам, че всеки един човек е достатъчно интелигентен, за да знае как можем най-добре да общуваме и да поддържаме едно чисто и спокойно място.

Да влезе в сървър с играчи и той да ги вижда през стените, тоест да мами 20 играча? Аз лично смятам, че това е правопропорционално на темите, в които се иска информация как да вземем нечия парола или да измамим някой. То всъщност търси и начин да мами.

Все пак по цяла вечер се занимавам да банвам такива като този момък от Хедоф сървърите, няма как да не съм краен хейтър на такива молби.

Поздрави.

 

Е.. хубаво, щом пък Night Raven казва, ще помогнем на момчето да си вдигне самочувствието.

Приятелю, свали това. Разархивирай го в някоя папка. Стартирай cdhack.exe, после стартирай играта и се кънектни към някой сървър. Ако той няма HL Guard, няма да те изхвърли след като натиснеш някое от иначе забранените бутони, del, insert, F9 & etc.. Хака се пуска с "insert", а с копчето "del" се задава дали да стреляш в краката, главата или тялото, зависимост от командата, която въведеш.

За speed hack или изобщо като разнообразие от хакове виж: www.cs-hacked.com Сваляй на воля, играчо!

Мога да ти обясня принципа на всеки един хак, кой как стреля и как се настройва. Благодарение на това се отървавам от такива като теб. :)

Link to comment
Сподели другаде

Използването на такъв хак е равносилно на използване на trainer или cheat и не отговаря на никое от описаните в правилата действия. Не е много правилно, но не е прекалено неетичнo и няма разрушителен характер - не наврежда на никого.

Не съм казвал, че трябва да се помага, а казах, че аз не бих помогнал. Ти твърдиш, че мразиш такива, но помагаш в случая и на практика насърчаваш това, което ненавиждаш. Наистина интересен подход имаш.

Link to comment
Сподели другаде

парво пускам хака после влизам в CS пускам сарвара натискам Delete и ми се появява нешо да пища а ако натисна F9 ме изхварля от играта това на всички сарвари какво да правя
Link to comment
Сподели другаде

парво пускам хака после влизам в CS пускам сарвара натискам Delete и ми се появява нешо да пища а ако натисна F9 ме изхварля от играта това на всички сарвари какво да правя

Хака се пуска с "delete", а не видя ли кво съм написал зa HL GUARD-а. Не можеш да четеш ли?

Link to comment
Сподели другаде

:offtopic:

 

Играех тази игра мнооого преди да се пуснат хакове, пачове и друга подобна бълвоч / ей, админите, веднага данамерите една иконка за повръщане /. И беше велико ! И продължавам да имам рефлекси :yesss:

Ако имах възможност направо ще ви скъсам от бой :wink1:

 

END OF :offtopic:

Link to comment
Сподели другаде

Използването на такъв хак е равносилно на използване на trainer или cheat и не отговаря на никое от описаните в правилата действия. Не е много правилно, но не е прекалено неетичнo и няма разрушителен характер - не наврежда на никого.

Не съм казвал, че трябва да се помага, а казах, че аз не бих помогнал. Ти твърдиш, че мразиш такива, но помагаш в случая и на практика насърчаваш това, което ненавиждаш. Наистина интересен подход имаш.

Човече личи си, че не се занимаваш със тая работа, как да няма "нарушителен характер" като във цял свят банват за използването на такива помощни програми...

Примерно да кажем, че някой иска обяснение как да хакне форума ти, нещо от сорта...

Link to comment
Сподели другаде

Крадец на рози хака, се пуска докато cs зарежда или като е заредил, защото като зареди и когато натисна delete ми излиза едно нещо да пиша и хака не се влючва кажи
Link to comment
Сподели другаде

Човече личи си, че не се занимаваш със тая работа, как да няма "нарушителен характер" като във цял свят банват за използването на такива помощни програми...

Примерно да кажем, че някой иска обяснение как да хакне форума ти, нещо от сорта...

1. Може да се каже, че и ти не се занимаваш с "тая работа", защото по други форуми спорене с член на екипа/модератор не е прието и често е наказуемо. :)

2. Аз употребих думата "разрушителен", не "нарушителен". Използването на хак в CS не нарушава личната и неприкосновена собственост на някого, не цели възпрепятстване на работата на друг компютър, не е противозаконно. В момента въпросът изцяло на етична основа - доколко е редно това да се прави. Лично аз не одборявам тези действия, но не намирам това за достатъчно основание темата да се затваря и/или трие. Същото важи и за trainer-ите за игри или чийтовете.

3. Хакването на форум е съвсем различно нещо. Това включва разрушителна дейност и компрометиране/извличане на лична информация за лични или комерсиални цели. Това е и наказуемо от правна гледна точка.

Link to comment
Сподели другаде

Аз и да знаех никога нямаше да обясня на някой ламер как да ползва хакове, защото като някой ми игре с хак и наглее ми иде да му извия врата, ако ми падне :)
Link to comment
Сподели другаде

1. Може да се каже, че и ти не се занимаваш с "тая работа", защото по други форуми спорене с член на екипа/модератор не е прието и често е наказуемо. :)

2. Аз употребих думата "разрушителен", не "нарушителен". Използването на хак в CS не нарушава личната и неприкосновена собственост на някого, не цели възпрепятстване на работата на друг компютър, не е противозаконно. В момента въпросът изцяло на етична основа - доколко е редно това да се прави. Лично аз не одборявам тези действия, но не намирам това за достатъчно основание темата да се затваря и/или трие. Същото важи и за trainer-ите за игри или чийтовете.

3. Хакването на форум е съвсем различно нещо. Това включва разрушителна дейност и компрометиране/извличане на лична информация за лични или комерсиални цели. Това е и наказуемо от правна гледна точка.

Защо да не мога да споря със модератор/админ? Споря защото просто съм на друго мнение, това е..

А играта със хак не е нарушаване на удоволствието на останалите играчи?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...