Прехвърляне към съдържание

Снимка

Кратко ръководство за работа с Unlocker

• Моля, влезте, за да отговорите
21 отговора по тази тема

#16 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23003 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 16 November 2010 - 18:47

Пример за такъв файл? LockHunter пробвал ли си?

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#17 ned_31

ned_31

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 06 October 2016 - 23:14

Програмата е супер  :juggle:

#18 Уди Кълвача

Уди Кълвача

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 201 мнения
  • Живущ в:Плевен

Публикувано: 07 October 2016 - 01:31

Това са глупости, от на баба ми времето! В Unlocker няма нищо иновативно, остарял е като XP и не си върши работата. Спомням си много добре, че не работи, защото съм го тествал за хакване на игри. В пиратски сайт имаше указание да се използва IObit Unlocker за целта! Стартираш играта. Тя започва в пробен период, но не я затваряш, a минимизираш за да продължава процеса си. Задаваш да се виждат скрити файлове, влизаш в папка и намираш скрит EXE файл на играта, който е наличен само докато се играе. Ако спреш играта, файла се изтрива. Та докато е в употреба и процес, кликаш върху него и задаваш Unlock and Copy. Запазваш си файла някъде и заменяш с него оригиналното приложение на играта, при което става пълна версия. Тия магии не са за Unlocker, пробвал съм го и не владее занаята. :)

Не знам защо повдигате толкова остаряла тема на фона на дезориентацията, която кипи наоколо.

#19 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23003 мнения

Публикувано: 07 October 2016 - 09:18

Виждам че, отново не си си пил хапчетата.

За каква дезориентация говориш?

Никой не твърди никъде, че Unlocker е за „хакване на игри“. Въпросният пример с пробен период най-вероятно се отнася за конкретното заглавие. Ако си мислиш, че този метод ще работи с всички игри и програми, определено имаш още хляб да ядеш.

#20 Уди Кълвача

Уди Кълвача

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 201 мнения
  • Живущ в:Плевен

Публикувано: 07 October 2016 - 09:41

Просто дадох пример с истински Unlocker! Защото този тук не си върши работата, независимо за каква цел се използва! По функции е доста ограничен и не изпълнява ролята си на unlocker. :blackcat:

#21 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23003 мнения

Публикувано: 07 October 2016 - 11:22

Примерът, който даде, беше много специфичен и не отговаря на общата ситуация, в която би се използвала подобна програма. Също така твърдението, че Unlocker не работи, е невярно. Използвал съм го много рядко, но когато се е налагало, си е вършил работата. 

#22 jelio_jelev

jelio_jelev

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 247 мнения

Публикувано: 13 October 2016 - 11:32

Да се включа и аз малко в темата. От доста време ползвам програмата и като цяло съм доволен от нея, но понякога като ми се опъне някой файл уиндоуса казва, че се използва от друго приложение, а unlocker казва, че няма открит заключващ механизъм и немога да го изтрия. Чак след рестарт успявам. Защо се получава така?

Main Board GB 7N400EL/NF2 400/MCP / LAN | PCI Lan Card CANYON | CPU AMD XP 2000PR/1.67 GHZ | LG GSA-4165B DVD RW/16X BULK | RAM 3 x 1GB DDR400 A-DATA | HDD1 Hitachi HDS5C1050CLA382 (500 GB, SATA) | HDD2 80 Gb SEGATE/7200 | HDD3 MAXELL HM500JI USB Device (500 GB, USB) VIDEO CARD SAPPHIRE HD4650 512MB DDR2 AGP | ASUS TV/FM PAL/NTSC W REMOTE | Захранване PSU KME PX 400 ATX

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители