Jump to content

Кратко ръководство за работа с Unlocker


Препоръчан пост

  • 5 years later...

Това са глупости, от на баба ми времето! В Unlocker няма нищо иновативно, остарял е като XP и не си върши работата. Спомням си много добре, че не работи, защото съм го тествал за хакване на игри. В пиратски сайт имаше указание да се използва IObit Unlocker за целта! Стартираш играта. Тя започва в пробен период, но не я затваряш, a минимизираш за да продължава процеса си. Задаваш да се виждат скрити файлове, влизаш в папка и намираш скрит EXE файл на играта, който е наличен само докато се играе. Ако спреш играта, файла се изтрива. Та докато е в употреба и процес, кликаш върху него и задаваш Unlock and Copy. Запазваш си файла някъде и заменяш с него оригиналното приложение на играта, при което става пълна версия. Тия магии не са за Unlocker, пробвал съм го и не владее занаята. :)

Не знам защо повдигате толкова остаряла тема на фона на дезориентацията, която кипи наоколо.

Link to comment
Сподели другаде

Виждам че, отново не си си пил хапчетата.

 

За каква дезориентация говориш?

 

Никой не твърди никъде, че Unlocker е за „хакване на игри“. Въпросният пример с пробен период най-вероятно се отнася за конкретното заглавие. Ако си мислиш, че този метод ще работи с всички игри и програми, определено имаш още хляб да ядеш.

Link to comment
Сподели другаде

Просто дадох пример с истински Unlocker! Защото този тук не си върши работата, независимо за каква цел се използва! По функции е доста ограничен и не изпълнява ролята си на unlocker. :blackcat:

Link to comment
Сподели другаде

Примерът, който даде, беше много специфичен и не отговаря на общата ситуация, в която би се използвала подобна програма. Също така твърдението, че Unlocker не работи, е невярно. Използвал съм го много рядко, но когато се е налагало, си е вършил работата. 

Link to comment
Сподели другаде

Да се включа и аз малко в темата. От доста време ползвам програмата и като цяло съм доволен от нея, но понякога като ми се опъне някой файл уиндоуса казва, че се използва от друго приложение, а unlocker казва, че няма открит заключващ механизъм и немога да го изтрия. Чак след рестарт успявам. Защо се получава така?

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...