Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблем с изчезнали снимки след инсталация на Nero

• Моля, влезте, за да отговорите
7 отговора по тази тема

#1 gatita

gatita

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 05 February 2008 - 20:29

хора много ви се моля някой да ми помогне ако може! инсталирах си nero и ми се изтриха всички снимки! не зная какво да правя!намерих си една програма за възвръщане на изтрити фаилове и не открива нищо! а всичките ми снимки изчезнаха няма ги :'( :'( моля ви помогнете!!!

#2 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23024 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 05 February 2008 - 21:06

Ако дадеш малко по-пълно описание на проблема, може и да можем да направим нещо. Например да кажеш колко са били снимките, къде са се намирали, в какъв формат са били, дали точно след инсталация на Nero са изчезнали, колко са били като размер и т.н.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#3 Johnnie_Walker

Johnnie_Walker

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 37 мнения

Публикувано: 05 February 2008 - 22:06

Съмнявам се всички снимки да изезнат ей така. Вероятно е предприета някаква опреация, след инсталирането на някой от боклуците за изображения и др., наджаскани в инсталационния пакет на NERO ;)

#4 gatita

gatita

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 07 February 2008 - 02:00

Ако дадеш малко по-пълно описание на проблема, може и да можем да направим нещо. Например да кажеш колко са били снимките, къде са се намирали, в какъв формат са били, дали точно след инсталация на Nero са изчезнали, колко са били като размер и т.н.

Съжалявам за темата не знаех!!! ами снимките ми бяха на dekstopa в самостоятелни папки! бяха около 200 снимки от които останаха 3,4! формат jpeg. истриваха се докъто се инсталираше nero на мястото на папките със снимки се появиха настроики на nero. но след това в тези папки нямаше нито една снимка! Благодаря ти много предварително!!! :wink1:

#5 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23024 мнения

Публикувано: 09 February 2008 - 06:18

Как разбра, че са се изтривали, докато Nero се е инсталирала? Някакъв индикатор ли имаше? Само снимките ли са изтрити или и папките? Опиши по-точно какви настройки на Nero са се появили на тяхно място, а ако можеш, дай и скрийншот (ето тема, ако не знаеш как да го направиш това).

#6 gatita

gatita

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 10 February 2008 - 01:53

В момента в който пуснах nero да се инсталира се появи малък екран който се зареждаше, в същто това време започнаха да изчезват папките. И аз понеже не разбирам особенно много го спрях! Останаха ми само 2 папки в които нямаше почти нищо,бяха останали само 3 или 4 снимки! Може би трябваше да го остажя да се инсталира не зная,но вече е късно. Лошото е че снимките ги няма никъде, нито в кошчето,нито никъде. Намирех си програма Pandora Recovery за въстановяване на файлове но и тя нищо не открива!! ето това са папките които ми се появиха на мястото на папките със снимки!! БЛАГОДАРЯ

Прикрепен(и) файл(ове)

• Прикрепен файл  Dibujo.bmp   2.25МБ   25 Брой изтегляния

#7 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23024 мнения

Публикувано: 10 February 2008 - 02:30

За коя версия на Nero става въпрос и откъде си изтеглила инсталацията?

P.S.: занапред прикачай JPG файлове, а не BMP. ;)

#8 gatita

gatita

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 10 February 2008 - 02:46

Ужас вече ме хваща срам нищо не правя като хората!!! :bored:
nero 6 е и го свалих от zamunda.net!!!

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители