Jump to content

Проблем с изчезнали снимки след инсталация на Nero


Препоръчан пост

хора много ви се моля някой да ми помогне ако може! инсталирах си nero и ми се изтриха всички снимки! не зная какво да правя!намерих си една програма за възвръщане на изтрити фаилове и не открива нищо! а всичките ми снимки изчезнаха няма ги :'( :'( моля ви помогнете!!!
Link to comment
Сподели другаде

Ако дадеш малко по-пълно описание на проблема, може и да можем да направим нещо. Например да кажеш колко са били снимките, къде са се намирали, в какъв формат са били, дали точно след инсталация на Nero са изчезнали, колко са били като размер и т.н.
Link to comment
Сподели другаде

Съмнявам се всички снимки да изезнат ей така. Вероятно е предприета някаква опреация, след инсталирането на някой от боклуците за изображения и др., наджаскани в инсталационния пакет на NERO ;)
Link to comment
Сподели другаде

Ако дадеш малко по-пълно описание на проблема, може и да можем да направим нещо. Например да кажеш колко са били снимките, къде са се намирали, в какъв формат са били, дали точно след инсталация на Nero са изчезнали, колко са били като размер и т.н.

 

Съжалявам за темата не знаех!!! ами снимките ми бяха на dekstopa в самостоятелни папки! бяха около 200 снимки от които останаха 3,4! формат jpeg. истриваха се докъто се инсталираше nero на мястото на папките със снимки се появиха настроики на nero. но след това в тези папки нямаше нито една снимка! Благодаря ти много предварително!!! :wink1:

Link to comment
Сподели другаде

Как разбра, че са се изтривали, докато Nero се е инсталирала? Някакъв индикатор ли имаше? Само снимките ли са изтрити или и папките? Опиши по-точно какви настройки на Nero са се появили на тяхно място, а ако можеш, дай и скрийншот (ето тема, ако не знаеш как да го направиш това).
Link to comment
Сподели другаде

В момента в който пуснах nero да се инсталира се появи малък екран който се зареждаше, в същто това време започнаха да изчезват папките. И аз понеже не разбирам особенно много го спрях! Останаха ми само 2 папки в които нямаше почти нищо,бяха останали само 3 или 4 снимки! Може би трябваше да го остажя да се инсталира не зная,но вече е късно. Лошото е че снимките ги няма никъде, нито в кошчето,нито никъде. Намирех си програма Pandora Recovery за въстановяване на файлове но и тя нищо не открива!! ето това са папките които ми се появиха на мястото на папките със снимки!! БЛАГОДАРЯ

Dibujo.bmp

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...