Jump to content

Обичате ли да играете компютърни игри?


mel

Препоръчан пост

Преди бях голямо фенче...и лудо разбира се. Много играех игри като Diablo, Diablo II, Age of Empires II(докато дойде тройката спрях да играя), NFS 6 и двата ъндърграунда, Heroes III и др. Предимно стратегии като Cossacks и Stonghold джитках ама нещо почнаха да ми поомръзват

Сега имам само Icy Tower и Diablo(ама едно) на РСто в случай, че ми спрат нета :haha:

Редактиран от Nav
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 30
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз си пускам игра много рядко, ама харесвам Heroes III и въобще всичко от този род.

Даже веднъж взех за подарък една игра преди години: Disciples, която след като си я пуснах ми допадна доста. Имам всичките и версии досега. Дано пуснат нещо ново...

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
Аз пък да си призная не играя игри. Не ми остава време пък и ми е по- интересно да се занимавам с някоя програма, отколкото с игри. Въпрос на предпочитание.

Ако изобщо играя, предпочитам съвсем опростени игри от рода на пасианси, судоку и разни такива. :)

Значи сте умна!!! Вашето поприще е НАУКАТА. Ако желаете мога да ви подавам много хубави, но труднички задачи.

Например: "На колко нули завършва числото 101! (фактуриел) , т.е. прозведението 1.2.3.4.....98.99.100.101Дерзайте!

Link to comment
Сподели другаде

Ох, игрите, които съм играл играл, превъртал, са ми харесвали са... адски много.

Тъй де... поименно.

Pirates of the caribbean

Fable: The lost chapters

Hitman series

Max Payne series

GTA series

COD Series / без 4 /

NFSU1/U2

Ballance

Return to castle Wolfenstein

Half Life 2

Urban Free Style Soccer

Painkiller

И т.н. и т.н.

 

И все пак играта за мен си остава Counter-Strike, която играя непрекъснато :)

Link to comment
Сподели другаде

Разцъквам предимно шутърчета, ако някое ми допадне.

Примерно:

Half Life 1,2

COD Series

Мedal of honor

Painkiller1,2

Return to castle Wolfenstein (руската версия леко ме изпоти :giggle: )

И т.н. и т.н.

А и Prince of persia

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...

Аз вече по-рядко играя игри. Иначе любимите ми са:

GTA series

NFS series

Trackmania Nations Forever

В момента разцъквам единствено Trackmania-та в online режима и се мъча да се издигна в световната ранг листа. Ако някой се интересува от играта, може да научи повече за нея от моя сайт: www.tmn-fan.hit.bg ;)

Link to comment
Сподели другаде

Също ще добавя и тези две части Samurai Spirits, които за PlayStation 2. Инче има и за емулатора МАМЕ под името Samurai Shodown.

Аз ги играя от 93-та година, още игрите с ръчки от как ги има :).

post-787-1217177288_thumb.jpg

post-787-1217177293_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • 10 months later...

Не съм кой знае какъв геймър опита ми е малък :

 

Painkiller, Max Payne, CounterStrike (чат пат) - докато не свършат патроните :D

 

GuiltiGear x2, MortalCombat 3 (независимо за каква платформа) - докато клавиатурата остане без копчета :kendo:

 

Пасеанси,Tomb Raider (без "Underworld" защото не ми тръгва) The Treasure Of Mistery Isladn - когато ме сърби мозъка :crazy:

 

World Of Warcraft (ама нещо ми втръсна) WarCraft III The Frozen Throne (развитие,дота и главно вампирисим) - :egyptian:

 

:peace:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...