Jump to content

Обичате ли да играете компютърни игри?


mel

Препоръчан пост

Здравейте!

Обичате ли да си цъкате игрички?Е,кажете някои готини и забавни!

Аз бих ви казала за SIMS и SIMS2 игрите са симулаций и са интересни.Ето и снимки:

 

http://img234.imageshack.us/img234/9217/screenshot5572mf.jpg

 

http://img234.imageshack.us/img234/1381/screenshot99457rg.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 30
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Когато си взех компа, в началото играех страшно много...първата ми игра беше с коле - NFS Porche....много готЯна. Дори скоро пак си я пуснах да си припомня добрите стари времена. Пробвала съм много игри, играла съм...мъчила съм се да играя. Сега почти ен го правя. Не изпробвам много игри, не ми остаава време. Когато бях болна близо 3 седмици в началото на година се запалих по Симс 2...вярвате или не ама с тази игра може да се загуби всякаква престава за това колко е часът и въобще да не разбереш, че е станало 3 часа през ноща:) След това я изтрих. В момента имам 3-4 малки игри инсталирани, колкото да си ги има...
Link to comment
Сподели другаде

Diablo 2 (Role Playing Game), Freelancer (космически симулатор), Heroes III (чакаме номер 5), Star Wars Knights of the old Republic 1+2, Star Wars - Jedi Knight (всичките части са добри), CarMageddon (целта на гирата е с кола да прегазиш колкото може повече хора, много садистко хихи), Encalve (3rd person в средновековието) има и други, но докато пробвате тези ще мине време ;)
Link to comment
Сподели другаде

РС-то ми е добро,но игри на него почти НЯМА ! :blink:

Мойте любими игри,ги играя на Плей Стейшън 2 !

За мен това е конзолата !

Сега гоня един жълъд,но,mel,знае за какво говоря ! :D

Редактиран от DIMD
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
И аз обичам да си тряскам игри,релаксирам с тях.Обичам симулации,стратегии и шутъри :) ся на компа имам:FIFA 2006 & FIFA 2006,FIFA WORLD CUP 2006,PES 5 & PES 4 . И няква стратегия :P Real War :) :) :)
Link to comment
Сподели другаде

В момента почти не игра на такива..но ако ми попадне друг компютър (моя не става за тежки игри), играя..

Харесвам NFS, Tony Hawk, Half-Life (не е само за мъже :peace: ), Counter-Strike, Diablo 2, Crash Bandicoot (играе се с конзолка, защото е от PS), GTA и още няколко други, обикновено с коли :)

Link to comment
Сподели другаде

Ако ви кажа, че съм прекарвал по над 20 часа на денонощие, играейки Heroes ІІІ :)

 

Иначе също така много играех на Diablo, StarCraft, WarCraft 1,2 и 3.

 

Абе донякъде съм гейм маниак, особено когато играем с моето рошле.

Link to comment
Сподели другаде

Ако ви кажа, че съм прекарвал по над 20 часа на денонощие, играейки Heroes ІІІ :)

 

Иначе също така много играех на Diablo, StarCraft, WarCraft 1,2 и 3.

 

Абе донякъде съм гейм маниак, особено когато играем с моето рошле.

Рошле?

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък да си призная не играя игри. Не ми остава време пък и ми е по- интересно да се занимавам с някоя програма, отколкото с игри. Въпрос на предпочитание.

Ако изобщо играя, предпочитам съвсем опростени игри от рода на пасианси, судоку и разни такива. :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...