Jump to content

Честит рожден ден на Tragedy


Препоръчан пост

Честит рожден ден на шефа!

Желая ти леки запивки и много усмивки,

успехи в бранша и чупки в ханша,

здраве в изобилие и радост до безсилие!

Приятно празнуване. :crazy:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 82
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Честит рожден ден на Tragedy

и от мен с малко закъснение...пожеланията са много като гледам ...а за мен не остана какво да пoжелая...

освен сбъдване на всичко несбъднато!

http://www.liveadvertiser.com/bdaysms/Happy-Birthday-Baloons-BdaySMS-sms-txt-messages.gif

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ти сърдечно приятели за милите и страхотни пожелания. Определено успяхте да ме трогнете и да ме накарате да се усмихна всеки път щом прочетях някое пожелание. Желая ви всичките пожелания да се сбъднат и на вас и да бъдете щастливи (в SoftVisia :D).
Link to comment
Сподели другаде

  • 11 months later...

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН admin-еее!

 

Желая ти здраве, за да сбъднеш мечтите си, желая ти щастие, за да се радваш на малките неща в живота, любов ти желая, за да я споделиш с близки и приятели и ти желая късмет, за да те сполетят само хубави моменти!

Огнище да топли ръцете ти, Вино да топли сърцето ти, Обич да топли душата ти, И Бог да те закриля в делата ти!

:svlove: :flowers: :beer:

Link to comment
Сподели другаде

Честит Рожден Ден още веднъж! Благодаря, че през изминалата година те имаше винаги, когато имах нужда от теб! Благодаря, че си такъв човек. Бъди здрав и щастлив и никога не се променяй! Пожелавам ти всичко, което си пожелаеш да ти се сбъдне! Нека мечтите ти станат реалност и да продължаваш да радваш всички около теб!
Link to comment
Сподели другаде

И от мен с пожелания за много къмет, че то на Титаник, всички са били здрави, ама... :)

Нека от истинска любов не се утървеш!

 

П.П. Малко ми е "черен" хумора, но пожеланията ми са искрени и чисти!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...