Jump to content

Търся програма с подобен облик на ОС Макинтош


Препоръчан пост

Да, добри са преференциите, но мен лично ме интересуват за МАК. Преди време бях видял една много хубава тема в червен цвят за МАК, но не мога да я намеря никъде. Това естествено не означава, че не съм доволен :). Ако някой случайно някъде забележи, такава тема в червено, моля да я сподели тук.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Преди време някъде из нета попаднах на много подробна статия "Как да превърнем XP в Mac". Качвам я тук в .doc формат.

@coojoe_213: Понеже получих забележка от администраторите за линкване към друг форум (имат пълното право, все пак те решават политиката), мога да те посъветвам да search-неш Google за темата, която бях написал. :)

Всъщност тя е същата, към която dixi е линкнал и ще помоля последния да не качва упътването ми тук и там без мое разрешение. :)

Е, все пак нека да си стои там и благодаря за подкрепата.

Ако някой има проблеми с превръщането, може да се чувства спокоен да ми прати ЛС с въпроса си.

Поздрави.

 

П.С.

Много лесно се деинсталира, абсолютно цялата програма. Мисля, че има някакви бъгове, което според мен е нормално, неиздукусурено, но не е проблем, лично за мен, поне до този момент. Да се надявам, че няма да се скапи Уиндоус, а и дори това да се случи, аз постигнах нещо, което искам от дълги времена. Благодаря.

 

Да, Flyakite има някой бъгове, пращал съм мейли на Chris (създателя й) и се надявам да бъдат отстранени в новата версия. Внимавай най-вече с версията на WB и ObjectBar (има някои скинове с недоизкусурен кодинг, които могат да ти направят неприятни проблеми).

За по-изчистен вид можеш да си инсталираш също Styler и AveDesk (доста леки и стилни програми). :)

Link to comment
Сподели другаде

@coojoe_213: Понеже получих забележка от администраторите за линкване към друг форум (имат пълното право, все пак те решават политиката), мога да те посъветвам да search-неш Google за темата, която бях написал. :)

Всъщност тя е същата, към която dixi е линкнал и ще помоля последния да не качва упътването ми тук и там без мое разрешение. :)

Е, все пак нека да си стои там и благодаря за подкрепата.

...

И аз се сблъсках със същото, с което и ти, и това беше (почти) единственият начин да покажа статията ти.

Link to comment
Сподели другаде

И аз се сблъсках със същото, с което и ти, и това беше (почти) единственият начин да покажа статията ти.

Нямаме намерение да пресъздаваме поговорката "храни куче да те лае".

Link to comment
Сподели другаде

:offtopic:

Еми те не ни тачат и ние тях не ги ....

 

 

Нямаме намерение да пресъздаваме поговорката "храни куче да те лае".

Разбирам ви напълно, но е кофти, когато искаш да покажеш нещо на някого, а то е във "враждебен" форум. А пък от страна на въпросния друг форум ревността е добила патологични измерения - скоро оттам ми направиха забележка за линк към download.bg, триха ми линкове към technews.bg и пр.

Link to comment
Сподели другаде

Разбирам ви напълно, но е кофти, когато искаш да покажеш нещо на някого, а то е във "враждебен" форум. А пък от страна на въпросния друг форум ревността е добила патологични измерения - скоро оттам ми направиха забележка за линк към download.bg, триха ми линкове към technews.bg и пр.

Особено когато в този друг "форум" крадат на поразия, не зачитат правата на авторите и не се съобразяват с обикновените потребители. Кофти е, но е един от малкото начини да се борим с това отношение към потребителите и към нас самите.

Ако темата е интересна, то тук имаме също много добри специалисти, които да напишат ръководство, статия или ревю на подобна тематика като представим нашата гледна точка.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...