Jump to content

Търся програма с подобен облик на ОС Макинтош


Препоръчан пост

Имам в предвид, дали има такава програма, която максимално добре да може да промени иконките (My Computer, Recycle Bin...., лентата с меню). Да не са така обикновенни, както са при XP.
Link to comment
Сподели другаде

Имам в предвид, дали има такава програма, която максимално добре да може да промени иконките (My Computer, Recycle Bin...., лентата с меню). Да не са така обикновенни, както са при XP.

 

Привет,

 

Има доста програми за тази цел едно от тези е TuneUp Utilities 2008 при това има и други полезни функции, за почистване и оптимизиране.

 

Икони

 

Визуал стилове на windows ХР

 

Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

С програмата TuneUp Utilities 2006/2007, абсолютно нищо не става, тя е за съвсем други цели. Интересува ме нещо конкретно. Възможно ли е да се получи това:

post-787-1198965527_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

С програмата TuneUp Utilities 2006/2007, абсолютно нищо не става, тя е за съвсем други цели. Интересува ме нещо конкретно. Възможно ли е да се получи това:

 

Привет,

 

Съжалявам, не съм те разбрал, аз говоря за Windows ХР.

 

Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

С програмата TuneUp Utilities 2006/2007, абсолютно нищо не става, тя е за съвсем други цели. Интересува ме нещо конкретно. Възможно ли е да се получи това:

 

Ами възможно е, то точно това е описано в линка който ти е дал Crio.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Трябва ти Това!

Екран

Официална страница - можеш да се логнеш без регистрация , и да видиш как ще изглежда работния ти плот...

Поздрави

 

П.П. Качих ти няколко МАК теми , но ще ти е нужен Universal UXTheme Patcher за визуализирането им...

Link to comment
Сподели другаде

Приятели, благодаря ви много. Получи се точно това, което исках. Даже не мога да повярвам:). Специални благодарности на Николай Желев. :bravo:
Link to comment
Сподели другаде

Благодарностите ще ги приема след като деинсталирате този трансформиращ пакет. Не си спомням трудно ли се махаше, понеже има допълнителен софтуеър. Не одобрявам трансформационни пакети и десктоп менажери понеже заместват системни файлове и са ставали причина за преинсталиране на ОС, но ресурсите им могат да се използват. Можеше просто да си свалите Style XP.

Maк-темите омръзват бързо. Ако стоиш с часове пред компютъра започват да дразнят очите....спасението е тема VistaXP!

Програми за създаване на всякакви теми - skincrafter .

 Първо го правиш различен, после по-красив и по-бърз , накрая преинсталираш и всичко наново.....

П.П. Тази си прибързаност не харесвам въобще. Трябваше да ви посъветвам да тествате всичко във виртуална среда преди да омажете нещо.

Link to comment
Сподели другаде

Много лесно се деинсталира, абсолютно цялата програма. Мисля, че има някакви бъгове, което според мен е нормално, неиздукусурено, но не е проблем, лично за мен, поне до този момент. Да се надявам, че няма да се скапи Уиндоус, а и дори това да се случи, аз постигнах нещо, което искам от дълги времена. Благодаря.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...