Jump to content

Стоте най-красиви жени на всички времена


Препоръчан пост

Здравейте!

Ето това е идеалната жена! Не сте ли съгласни?

Вижте я!

Дани,когато си по-свободна,ще те помоля да качиш това другаде...нямам достъп от чужбина за дата.бг,а като чета коментарите ми се ще да го видя...

Link to comment
Сподели другаде

Дани,когато си по-свободна,ще те помоля да качиш това другаде...нямам достъп от чужбина за дата.бг,а като чета коментарите ми се ще да го видя...

 

Заповядай,не е за изпусканеhttp://www.postsmile.com/img/emotions/85.gif

 

 

http://www.easy-sharing.com/413949/femmileideale.swf.html

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря ти todor76 :D наистина не е за испускане http://www.postsmile.com/img/emotions/89.gif

И аз ти благодаря Тоше, че свърши работата вместо мен и предостави на infinity1305 слайдчето!

Радвам се, че ви е разсмяло. :)

Link to comment
Сподели другаде

Извинете за невежеството :rolleyes: , но какво представлява гореспоменатата техника?

Може би Slammer иска да каже, че което не се купува с пари... се купува с мноооого пари :yes: ;)

Link to comment
Сподели другаде

Така е, потвърждавам. Бацката в дрането няма равен, препоръчвам го горещо

Ц-ц-ц-ц-ц-ц - Миленеееее, кога сте правили тройка, бре?

 

Иначе Баце прав си - с пари всеки може, НО - зависи от девойката насреща. При мнооого малък процент жени не става с пари. Те на тоя малък процент се надявам аз...

Link to comment
Сподели другаде

Съвсем леко в страни от темата, но пак придържайки се към главната идея, ето какво пишат за красивите жени в най-новия брой на Playboy:

 

ТОП 10 НА 100-ТЕ НАЙ-ВЪЗБУЖДАЩИ ЖЕНИ

 

1. Скарлет Йохансон

 

2. Анджелина Джоли

 

3. Джесика Алба

 

4. Джесика Симпсън

 

5. Кийра Найтли

 

6. Холи Бери

 

7. Джени Макарти

 

8. Мария Шарапова

 

9. Кармен Електра

 

10. Тери Хатчър

 

 

Скарлет Йохансон бе обявена за най-сексапилната жена от британското списание FHM. Престижното издание публикува своята традиционна класация в априлския си брой след мащабно читателско допитване. Звездата от филмите "Изгубени в превода" и "Островът" измести от върха Анджелина Джоли. Бременната любима на Брат Пит оглавяваше почетната листа през миналата година, но сега остана на второ място. Йохансон щурмува върха на миналогодишната си девета позиция. Третата красавица в листата също е актриса - Джесика Алба. Бившата лидерка на много класации по сексапил - Бритни Спиърс пък оглави списъка на най-непривлекателните знаменитости в момента.

Лично според мен класации от този род са доста субективни. Вярно, че се правят чрез допитване на много хора - различни по възраст, социален статус, професия и т.н., но все пак има един доста важен момент - хората казват това, което се очаква от тях да кажат. Имам в предвид, че подсъзнателно (целенасочено или не) всеки се старае да се хареса на другите, затова често казва не точно това, което мисли той самият, а това, което е правилно, това което хората ще одобрят. Много малко хора се изправят и казват на висок глас мнение, различно от "общоприетото", просто защото никой не обича да е различен.

Та за класациите, мисля че те могат да бъдат просто тенденция за определен (кратък) период от време.

В крайна сметка, най-възбуждащата жена за един мъж би трябвало да е тази, която той обича :love:

Link to comment
Сподели другаде

Съгласен съм с MONI.

Конкретно за класацията, челната тройка е наистина много ... силна, но според мен останалите в тази класация не са особено на място. Красиви жени са, ама чак пък в топ 10?! :no:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...