Jump to content

Стоте най-красиви жени на всички времена


Препоръчан пост

Стоте най-красиви жени на всички времена

 

Читателите на женското списание New Woman избраха 100-те най-красиви жени в света за всички времена. Списъкът, на първо място в който е актрисата Одри Хепбърн, беше коментиран от вестник “Сън”. В анкетата са участвали 5 000 читателки на New Woman.

Второ място в списъка е отредено на холивудската звезда Грейс Кели. Сред първите пет са и топмоделът Синди Кроуфорд, секссимволът от 60-те години София Лорен и легендарната Мерилин Монро. На шесто място е поставена актрисата Анджелина Джоли. Седма е една друга кинозвезда Катрин Зита Джоунс, осма е принцеса Даяна, девета актрисата Холи Бери. В първата десятка е и холивудската звезда Скарлет Йохансон. Единствената рускиня, попаднала в списъка на най-красивите жени на всички времена, е Анна Курникова, която е на почетното 100-о място. Само с едно място я изпреварва светската лъвица Пари Хилтън. “Жените, които са начело на нашия списък, имат класическа, вечна красота. Те знаят как да се представят с максимален ефект”, каза главният редактор на списанието New Woman Хелън Джонстън. Тя разказа, че Виктория Бекъм смята Одри Хепбърн за идеален пример за женски стил, един вид еталон за класическа красота. Самата Виктория е на 49-о място в класацията. В списъка са и други знаменити красавици от миналото. Така на 14-о място застава Вивиан Ли. Ингрид Бергман (19-о место), Марлене Дитрих (30), Бриджит Бардо (31), Грета Гарбо (47) и Джейн Фонда (83) също са в списъка на най-красивите жени на всички времена.

 

Топ 20 на най-красивите жени на всички времена:

1. Одри Хепбърн

2. Грейс Кели

3. Синди Кроуфорд

4. София Лорен

5. Мерилин Монро

6. Анджелина Джоли

7. Катрин Зита-Джонс

8. принцеса Диана

9. Холи Бери

10. Скарлет Йохансон

11. Кейт Мос

12. Елизабет Тейлър

13. Камерън Диас

14. Вивиан Ли

15. Чарлиз Терон

16. Никол Кидман

17. Клаудия Шифър

18. Рита Хейуърт

19. Ингрид Бергман

20. Джулия Кристи.

БГНЕС

Редактиран от Liverpool
Link to comment
Сподели другаде

Лично мое мнение е,че има поне 20 000 по-красиви от тях в света и то в момента а аз се сещам поне за 20 по-красиви българки .Не казвам,че и те не са красиви:) Все си мисля,че рекламата е хубаво нещо но като става въпрос за такива неща е хубаво да погледнем реалностите.Един човек не е само една обшивка,тази обшивка колкото и да е красива,ако вътре е празна или е пълна с неприятни неща едва ли ще ни се хареса.За това не зная дали тези са 20-те най-красиви дами защото не съм имал честта да опозная нито една от тях за мен те са само една черупка.Която е прекрасна,но дали и съдържанито вътре е такова? :huh:
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!

Никога не съм била почитателка на разни подобни конкурси и класаций за красота.Не мога да си дам смислен отговор на въпроса-как и кой ще определя и на какво основание женската хубост.Резултатите в тези класаций няма начин да не са просто израз на субективни мнения.Ако на различни групи хора предложим да направят класация-сигурно в нито една от групите няма да се припокриват резултатите.Това,което е красиво за един може дори да не е привлекателно за друг.И това е съвсем нормално.

И аз като A_S_D отдавам по-голямо значение на вътрешната красота,но тя е нещо,което не се набива на очи като външната.На всеки му е приятно да гледа красиви неща,но нека не забравяме,че хубоста е преходна привилегия,докато вътрешното богатство на душата е вечно. :)

Link to comment
Сподели другаде

На всеки му е приятно да гледа красиви неща,но нека не забравяме,че хубоста е преходна привилегия,докато вътрешното богатство на душата е вечно. :)

Sad, but true.

Link to comment
Сподели другаде

E как ще направим тогава за душевната? Пък и като се замисля Анджелина може и там да е на 1-во място :rolleyes:

 

Сигурно ще е на първо, но надали някой би направил такава класация, защото се изисква не само добър поглед и вкус, а и още нещо ;)

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Хахах!!!!!!!!

Много се смях,браво само така!!!

Поздрави :)

 

И аз много се смях и точно затова си играх доста да го споделя с вас. Сега да кажа- използвала съм идеята и части от оригинала, а някои съм подменила с оглед благоприличие. http://www.postsmile.com/img/default/0526.gif

Имаше голотийки в оригинала, които за съжаление на мъжката част съм подменила. Промених формата, за да мога да го постна във форума и сложих музичка. Така че, не съм направила кой знае какво- идеята е взета наготово. Радвам се обаче, че съм ви разсмяла. http://www.postsmile.com/img/default/0529.gif

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...