Jump to content

Препоръчан пост

Защо не мога, примерно ако в писмото ми има, да речем хипервръзка, да щракна по нея и да ми се отвори прозореца на браузере и да започне да зарежда?Или тази пощенска програма не поддържа подобно нещо.Или ако има някакви настройки, който аз не зная ще съм ви благодарен ако ми кажете как или дадете съвет.
Link to comment
Сподели другаде

При мен няма подобен проблем, с две кликвания препратката се отваря в Default Браузъра. Ако при теб не желае, би следвало да провериш настройките по сигурността. От Tools, Options, Security, но аз лично не виждам там рестрикция относно линковете, само относно прикачени файлове - възможност за тяхното изтегляне и блокиране на картинки и външни приложения в HTML валиант. Евентуално може да опиташ да махнеш отметката там ако я имаш отбелязана и да тестваш дали това ще реши проблема. Редактиран от Rub4o
Link to comment
Сподели другаде

При мен няма подобен проблем, с две кликвания препратката се отваря в Default Браузъра. Ако при теб не желае, би следвало да провериш настройките по сигурността. От Tools, Options, Security, но аз лично не виждам там рестрикция относно линковете, само относно прикачени файлове - възможност за тяхното изтегляне и блокиране на картинки и външни приложения в HTML валиант. Евентуално може да опиташ да махнеш отметката там ако я имаш отбелязана и да тестваш дали това ще реши проблема.

 

Благодаря ти Rub4o разбрах къде е проблема.Просто не бях посочил, че IE ми е дефолт браузера и явно от там се закучваше, защото след като поставих отметката всичко се оправи.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...