Jump to content

Ревю: AIMP2


Препоръчан пост

  • Отговори 136
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Първо от там е бях изтеглил,после от и от торентите-резултата един и същ.Несъжместимост,помислих че липсва някакъв кодек,инстал.тези за 7та и се наложи да преинсталирам
Link to comment
Сподели другаде

Ами деинсталирай всякакъв AIMP ама да няма нищо от него хубаво го деинсталирай и последният опит е да инсталираш ето този Aimp-Softvisiaи ако пак даде грешка не се сещам за друго осжен да си останеш със старото.
Link to comment
Сподели другаде

Да имате наблюдение, Аимп в Win7 х64 дали се показва в контекстното меню, че при мен го няма, а бях свикнала от там да си пускам папките с музика?
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

При отворен AIMP2 натисни Ctrl+P (на клавиатурата), за да се отвори прозореца с настройките, след което кликни на Associations (Асоцииране на файлове), кликни вдясно Enable all (Включване на всички) и накрая долу Apply (Приложи).

Натискам "Маркирай всички" и всички се маркират.В момента в който натисна "Прилжи" и всички отметки изчезват.Някакви идеи?(С Win7,AIMP3 съм)

Link to comment
Сподели другаде

Според моите наблюдения версия 2"xxx" на AIMP плейъра е по добра от версия 3"xxx",тъй като я използвах известен период от време и мога най-спокойно да кажа че в третата версия са орязани доста неща,а и българския превод не е на ниво,за разлика от втората която и като функции и като превод е направена перфектно,затова бих ви препоръчал версия 2"xxx",поне засега докато не излезне някоя още по хубава версийка на AIMP плейъра! ;) :)
Link to comment
Сподели другаде

Според моите наблюдения версия 2"xxx" на AIMP плейъра е по добра от версия 3"xxx",тъй като я използвах известен период от време и мога най-спокойно да кажа че в третата версия са орязани доста неща,а и българския превод не е на ниво,за разлика от втората която и като функции и като превод е направена перфектно,затова бих ви препоръчал версия 2"xxx",поне засега докато не излезне някоя още по хубава версийка на AIMP плейъра! ;) :)

Смених 3-ката с версия Aimp2.61.583,но проблема си остана.Не запазва промените за асоцеиране на файлове.След като натисна "приложи",отметките моментално изчезват.А преди дори и иконките ми се сменяха като приложа тази настройка.

Link to comment
Сподели другаде

Смених 3-ката с версия Aimp2.61.583,но проблема си остана.Не запазва промените за асоцеиране на файлове.След като натисна "приложи",отметките моментално изчезват.А преди дори и иконките ми се сменяха като приложа тази настройка.

 

Тогава бих ви препоръчал да ънинсталните AIMP плейъра,след което можете да инсталирате(ако не сте я инсталирал някоя от тях)тези почистващи програми - CCleaner , FreeSpacer , 360Amigo System Speedup ,всяка от които е безплатна,след почистването на компютъра е хубаво да го рестартирате!

След рестарта можете да пробвате отново с инсталацията на AIMP плеъра,надявам се че проблемът ви ще се разреши! :gentlemen:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Тогава бих ви препоръчал да ънинсталните AIMP плейъра,след което можете да инсталирате(ако не сте я инсталирал някоя от тях)тези почистващи програми - CCleaner , FreeSpacer , 360Amigo System Speedup ,всяка от които е безплатна,след почистването на компютъра е хубаво да го рестартирате!

След рестарта можете да пробвате отново с инсталацията на AIMP плеъра,надявам се че проблемът ви ще се разреши! :gentlemen:

 

Пак не стана, деинсталирах AIMP, почистих с FreeSpacer, рестартирах и пак не иска да запамети приложените настройки за асоцииране. След тези действия обаче ми изчезна долу иконката за смяна на езиците . С Win7 съм. :(

Link to comment
Сподели другаде

Я пробвай това: Control Panel\All Control Panel Items\Default Programs\Set Associations

След това, от появилия ти се списък, избери файловете, които искаш да се отварят с AIMP. Ако асоциирането е с някоя друга програма, натискаш Change program... и в появилия се прозорец, избираш програмата , с която да се отваря даденият тип файл (в случая - с AIMP.

 

След това: Control Panel\All Control Panel Items\Default Programs\Set Default Programs => Цъкаш на иконата на AIMP и след това на Choose default for this program. От появилият ти се лист, слагаш отметките пред файловите разширения, които по подразбиране да се се отварят с AIMP. Потвърждаваш със Save.

Link to comment
Сподели другаде

Я пробвай това: Control Panel\All Control Panel Items\Default Programs\Set Associations

След това, от появилия ти се списък, избери файловете, които искаш да се отварят с AIMP. Ако асоциирането е с някоя друга програма, натискаш Change program... и в появилия се прозорец, избираш програмата , с която да се отваря даденият тип файл (в случая - с AIMP.

 

След това: Control Panel\All Control Panel Items\Default Programs\Set Default Programs => Цъкаш на иконата на AIMP и след това на Choose default for this program. От появилият ти се лист, слагаш отметките пред файловите разширения, които по подразбиране да се се отварят с AIMP. Потвърждаваш със Save.

Mepcu-Cmaнa. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Ако още ти я няма иконата с езицитв в трея, я дай десен бутон върху лентата за задачи Toolbars => Language bar и виж дали има отметка срещу него. Ако няма, постави.

Друг вариант: Control Panel => Regin and Language => Keyboards and Languages => Change Keyboards... => Language Bar => Docked in the taskbar => Apply. След това, ако има нужда, извършваш по-горната операция, за показване на Language bar.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...